World Trade Center Poznań

7 kontynentów, 100 państw, 330 biur i ponad 750 000 instytucji oraz przedsiębiorstw - tak w liczbach prezentuje się zasięg działalności WORLD TRADE CENTERS ASSOCIATION.

World Trade Center Poznań, podobnie jak pozostałe 330 biur WTC w 100 krajach, na wszystkich kontynentach, aktywnie promuje międzynarodowy handel i ułatwia kontakty biznesowe. Nie ma drugiej takiej instytucji w Polsce, oferującej taki zakres usług firmom polskim i zagranicznym.

Będąc członkiem międzynarodowego stowarzyszenia WTCA i mając jednocześnie siedzibę w mieście będącym centrum targowo-handlowym, poznańskie World Trade Center jest doskonałym centrum wspiercia w rozwijaniu kontaktów handlowych i eksportowych z całym światem. Dzięki szybkiej wymianie informacji między biurami World Trade Centers Poznań działa nowocześnie i profesjonalnie.

Hotele

Zajmujemy się profesjonalnie obsługą zwiedzających oraz wystawców w zakresie rezerwacji miejsc noclegowych w czasie wydarzeń targowych oraz innych imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Posiadamy w swojej bazie szeroką ofertę Hoteli oraz innych obiektów noclegowych w atrakcyjnych lokalizacjach oraz po atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Posiadamy doświadczenie w organizacji zakwaterowania nie tylko dla gości indywidualnych ale również dla uczestników dużych wydarzeń typu: kongresy, konferencje oraz spotkania firmowe.

Targi po godzinach

Targi po Godzinach to unikatowy projekt kierowany do Klientów Międzynarodowych Targów Poznańskich, którego celem jest uprzyjemnienie Państwu pobytu w Poznaniu.

Wiemy, że po wyczerpującym dniu targowym, zarówno wystawcy, zwiedzający, jak również uczestnicy konferencji organizowanych w Poznań Congress Center, szukają możliwości spędzenia czasu w mniej formalnej atmosferze, poza terenem targów.

Skorzystanie z rekomendowanych przez program miejsc i aktywności to gwarancja wysokiej jakości usług, przyjaznej atmosfery i korzystnych cen. Dzięki różnorodnej ofercie oraz wiarygodnym i sprawdzonym firmom uczestniczącym w projekcie Targi po Godzinach, każdy znajdzie dla siebie pomysł na relaks zgodnie z własnymi upodobaniami.

 

MTP TV

Telewizja targowa, relacje z imprez targowych, najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w oku kamery, wywiady ze specjalistami, rozmowy z gośćmi specjalnymi, nowości wystawiennicze, premiery światowe w relacjach naszych reporterów i operatorów.

W MTP TV możesz zaistnieć, zamów reklamę, wywiad, film, zaproś nas na swoje stoisko, do swojej firmy. Pochwal się tym, co masz najlepsze.

Personel pomocniczy

Współpracujemy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi realizując zlecenia od wystawców, zapewniając personel na różnego rodzaju targi oraz wydarzenia targowe. Przede wszystkim realizujemy zlecenia na hostessy, tłumaczy, osoby do pomocy przy montażu oraz demontażu stoisk, jak i na osoby dozorujące stoiska. Staramy się zapewniać pracowników spełniających oczekiwania wystawców oraz gości targowych. Wykonujemy również zlecenia, od Międzynarodowych Targów Poznańskich, zapewniając osoby do informacji, obsługi kołowrotków, Stref Mistrzów oraz akredytacji.

Oferujemy możliwość dorywczego zatrudnienia dla studentów, którzy mogą zobywyać nowe doświadczenia pracując na targach.