Międzynarodowe Targi Poznańskie

Napawa nas dumą, że Poznań to od prawie 100 lat targowa stolica Polski, a Międzynarodowe Targi Poznańskie to niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowej Wschodniej. W połowie drogi z Warszawy do Berlina i w zasięgu 7 aglomeracji, w samym centrum Poznania, zlokalizowane są najnowocześniejsze, profesjonalnie przygotowane tereny targowe o powierzchni 212,5 ha, w tym teren wystawowy z obiektami i terenami administracyjnymi o wielkości 22,9 ha.

W roku 2017 nasze targi odwiedziło ponad 710 tys. zwiedzających (dane zweryfikowane przez Centrex). Do tego grona doliczyć należy gości kongresów, konferencji, wydarzeń kulturalnych i sportowych. Łącznie na terenie MTP gościmy rocznie ponad 1 100 000 osób.

Tu odbywają się topowe wydarzenia branżowe, tu pokazywane są nowości i premiery. To właśnie tu spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw. Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ośrodek targowy nr 1 w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

Know-how

Zakumulowane doświadczenie, ciągłe doskonalenie, rozwój ludzi i zespołów.

Innowacyjność

Otwartość na nowe pomysły i metody, zaawansowanie technologiczne, wyznaczanie standardów.

Elastyczność

Dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów. Szybkość i zwinność działania, przyjazna obsługa.

O nas

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Przez lata byliśmy „polskim oknem na świat” i kojarzyliśmy się głównie z organizacją targów, ale spektrum naszej działalności jest o wiele szersze.

Infrastruktura

Wśród europejskich ośrodków MTP są na 25. miejscu pod względem wielkości posiadanej infrastruktury. Targi dysponują 16. przestrzennymi, klimatyzowanymi pawilonami, wieloma przestrzeniami do rozmów i spotkań biznesowych, zapleczem bankietowym, a także terenem otwartym z możliwością parkowania 2 000 samochodów.

Nie ilość się jednak liczy, a jakość. Nasze przestrzenne i zróżnicowane architektonicznie pawilony tworzą nie tylko doskonałą przestrzeń wystawienniczą, ale również przyjazne miejsce do rozmów i spotkań biznesowych. Powodem do zachwytów publiczności i artystów z całego świata jest Sala Ziemi, jedna z najnowocześniejszych i największych sal kongresowo - konferencyjnych w Polsce.

Gastronomia i catering

Restauracje Garden City to pięć designerskich restauracji w paw.15, gdzie można zjeść lunch, zamówić stolik na spotkanie biznesowe, a także wynająć przestrzeń na dowolną imprezę okolicznościową. Specjalizujemy się w nowoczesnej kuchni polskiej z akcentami francuskimi. Sprawdź naszą ofertę!

Kalendarium

Odbywające się u nas wydarzenia to nie tylko targi, ale również koncerty, spektakle, eventy i wydarzenia sportowe. Wszystkie znajdziesz w kalendarium.

Informacje porządkowe

Jeśli wybierasz się na MTP, zapraszamy do przeczytania tego artykułu. Znajdziesz tu mapę, dowiesz się gdzie znaleźć bankomat, a także inne pożyteczne informacje!

Wirtualna wycieczka

Zapraszamy do zapoznania się z terenami Międzynarodowych Targów Poznańskich za pomocą Google Street View.