Międzynarodowe Targi Poznańskie

Napawa nas dumą, że Poznań to od prawie 100 lat targowa stolica Polski, a Międzynarodowe Targi Poznańskie to niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowej Wschodniej. W połowie drogi z Warszawy do Berlina i w zasięgu 7 aglomeracji, w samym centrum Poznania, zlokalizowane są najnowocześniejsze, profesjonalnie przygotowane tereny targowe, które goszczą ponad 700 tysięcy odwiedzających rocznie na ponad 100 imprezach targowych. Tu odbywają się topowe wydarzenia branżowe, tu pokazywane są nowości i premiery. To właśnie tu spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw. Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ośrodek targowy nr 1 w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

Know-how

Zakumulowane doświadczenie, ciągłe doskonalenie, rozwój ludzi i zespołów.

Innowacyjność

Otwartość na nowe pomysły i metody, zaawansowanie technologiczne, wyznaczanie standardów.

Elastyczność

Dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów. Szybkość i zwinność działania, przyjazna obsługa.

O nas

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Przez lata byliśmy „polskim oknem na świat” i kojarzyliśmy się głównie z organizacją targów, ale spektrum naszej działalności jest o wiele szersze.

Infrastruktura

Wśród europejskich ośrodków MTP są na 25. miejscu pod względem wielkości posiadanej infrastruktury. Nie ilość się jednak liczy, a jakość. Nasze przestrzenne i zróżnicowane architektonicznie pawilony tworzą nie tylko doskonałą przestrzeń wystawienniczą, ale również przyjazne miejsce do rozmów i spotkań biznesowych. Powodem do zachwytów publiczności i artystów z całego świata jest Sala Ziemi, jedna z najnowocześniejszych i największych sal kongresowo - konferencyjnych w Polsce.

Gastronomia i catering

Restauracje Garden City to pięć designerskich restauracji w paw.15, gdzie można zjeść lunch, zamówić stolik na spotkanie biznesowe, a także wynająć przestrzeń na dowolną imprezę okolicznościową. Specjalizujemy się w nowoczesnej kuchni polskiej z akcentami francuskimi. Sprawdź naszą ofertę!

Kalendarium

Odbywające się u nas wydarzenia to nie tylko targi, ale również koncerty, spektakle, eventy i wydarzenia sportowe. Wszystkie znajdziesz w kalendarium.

Informacje porządkowe

Jeśli wybierasz się na MTP, zapraszamy do przeczytania tego artykułu. Znajdziesz tu mapę, dowiesz się gdzie znaleźć bankomat, a także inne pożyteczne informacje!