Nasze rozwiązania

Integrujemy najlepszy content,  atrakcyjne lokalizacje oraz paletę zaawansowanych usług, sprawiając, że impreza zmienia się w prawdziwie udane wydarzenie – od technicznej obsługi, aranżacji przestrzeni, budowy stoisk, usług cateringowych po analizy rynkowe, doradztwo i kompleksowe usługi marketingowe.

City Marketing

Pomagamy w tworzeniu koncepcji oraz realizujemy efektywne kampanie promocyjne firm, marek, produktów poprzez wykorzystanie różnych kanałów komunikacji marketingowej.

Dobieramy narzędzia i kanały komunikacji z odbiorcą.

Powierz nam również techniczne realizacje!  Realizujemy  projekty reklam, wydruki, wypożyczamy konstrukcje reklamowe, kręcimy materiał filmowy, produkujemy spoty reklamowe.

Idea Expo

Stoiska targowe to nasza specjalność. Wyróżnia nas 30 lat doświadczeń, przekładające się na blisko 6000 stoisk budowanych rocznie.

Garden City

Pięć designerskich restauracji klasy Premium, zlokalizowanych w biznesowym centrum Poznania, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal

Złoty Medal to nie tylko nagroda, to rekomendacja ekspertów dla prezentowanych produktów oraz strategia promocji, która zaczyna się na Targach w Poznaniu.

W konkursie doceniana jest innowacyjność, pomysłowość, nowoczesność. Do konkursu mogą być zgłaszane produkty i usługi, które wyróżniają się na rynku dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym.

Wydawnictwa

Grupa MTP jest wydawcą magazynów branżowych, które szeroko docierają do sektora B2B. Każdy z wydawanych tytułów trafia w potrzeby innego sektora. Wspólnym mianownikiem każdego z nich jest nadrzędny cel – regularny kontakt z branżą, podtrzymywanie i budowanie sieci nowych relacji. Każdy z magazynów to źródło inspirującej wiedzy dla profesjonalistów odważnie patrzących w przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z naszego potencjału promocyjno-reklamowego oraz współpracy redakcyjnej.