Targowe Usługi Promocyjne

Zapoznaj się z naszą ofertą i reklamuj swoją firmę dzięki Targowym Usługom Promocyjnym.

Docieramy do Twoich klientów

Skuteczność

Kreatywność

Wielki format na terenie MTP

Wykorzystaj nośniki outdoor – różne formy przestrzenne, konstrukcje reklamowe, banery reklamowe, flagi znajdujące się na terenie wewnętrznym targów z przekazem kierowanym  do wystawców oraz uczestników: targów, kongresów, konferencji oraz innych wydarzeń i spotkań. Pomagamy w doborze nośników i najlepszych lokalizacji.

 

Spoty reklamowe i filmy

Wyświetl spot reklamowy na 50 ekranach znajdujących się na terenie MTP!  

Ekrany znajdują się w głównych wejściach, w holach oraz punktach najczęściej uczęszczanych przez uczestników wydarzeń, jest to doskonała forma zainteresowania potencjalnego klienta swoim wizerunkiem i produktem. Pomagamy w przygotowaniu materiału video.

 

Reklama sieciowa

Daj się poznać tysiącom profesjonalistów i osób zainteresowanych branżą zamieszczając informacje, banery, filmy na branżowych stronach www naszych wydarzeń podlinkowane do Twoich stron www.

We współpracy z naszymi informatykami opracujemy najbardziej optymalne rozwiązania.  

Wysyłka i telemarketing z wykorzystaniem baz danych

Dotrzyj do konkretnego adresata poprzez wykorzystanie naszych  baz danych!

Zaproś klientów na wydarzenie, poinformuj nowym produkcje, pozyskaj kontakty do osób, których poszukujesz. Wysyłamy informacje mailowe oraz pocztą tradycyjną, a także kontaktujemy się telefonicznie z konkretnymi osobami, które wypełniły ankietę i wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od MTP.

 

Reklama w publikacjach

Zareklamuj się w naszych wydawnictwach ogólnych oraz branżowych, które dotrą przed wydarzeniem oraz w jego trakcie do zainteresowanych osób. Reklama wizerunkowa lub artykuł sponsorowany zyska szerokie grono odbiorców. Pomagamy w przygotowaniu projektu reklamy.

Osoby i pojazdy

Nic nie zastąpi bezpośredniego kontaktu „oko w oko” z odbiorcami informacji marketingowej. Zamów reklamę ruchomą -  hostessę/hosta do kolportażu materiałów promocyjnych na terenie wydarzenia, którzy będą  przekazywać materiały, informować  i zbierać kontakty od zainteresowanych osób. Reklama mobilna jest jedną z najbardziej efektywnych form dotarcia do klienta, bo wykorzystuje naturalny odruch skupiania uwagi na wyróżniających się z otoczenia i poruszających się osób oraz pojazdów. Posiadamy bazę osób do zatrudnienia.

Zamów personel na targi

Nieodłącznym elementem imprez targowych jest kompetentny i zaangażowany personel pomocniczy (hostessy, tłumacze, osoby dozorujące oraz pomagające przy montażu i demontażu stoisk). Oferujemy kompleksowe wsparcie  personalne podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń.