Osoby do obsługi Punktów Rejestracyjnych [Katowice i okolice]

Podziel się

💥 UWAGA 💥

👉 poszukiwane osoby do pracy 👈

👉 w Katowicach i okolicy 👈

Grupa MTP zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą Światowego Forum Miejskiego WUF11 -  globalnego forum ONZ dotyczącego wyzwań miejskich, rozwoju miast i osiedli ludzkich, które odbędzie się 26 – 30 czerwca w Katowicach. W związku z tym, poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Osoby do obsługi Punktów Rejestracyjnych

Miejsce pracy: Katowice

Na stanowisku osoby do obsługi punktów rejestracyjnych pojawią się zadania z obszarów:

 • Obsługa punktów rejestracyjnych / informacyjnych / akredytacyjnych w trakcie trwania Światowego Forum Miejskiego WUF11, które odbędzie się 26 – 30 czerwca 2022 roku w Katowicach,
 • Dbanie o zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta,

Światowe Forum Miejskie (World Urban Forum) to prestiżowa międzynarodowa konferencja organizowana przez UN-Habitat (agenda ONZ zajmująca się kwestiami urbanizacji i osiedli ludzkich) w celu rozwoju obszarów miejskich i osiedli ludzkich. Jest to najważniejsze globalne wydarzenie dotyczące polityki, transformacji i rozwoju miast.

11. sesja Światowego Forum Miejskiego (WUF11) odbędzie się w Katowicach w dniach od 26 do 30 czerwca 2022 roku. W WUF11 wezmą udział reprezentanci rządów i dyplomacji, przedstawiciele instytucji miejskich, finansowych i organizacji pozarządowych, by wspólnie rozmawiać o zrównoważonym rozwoju miast.

Od kandydatów oczekujemy:

 • Dyspozycyjność w dniach 26- 30 czerwca 2022 roku (praca w systemie zmianowym) oraz szkolenie w dniu 25 czerwca 2022 roku.
 • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie, która będzie weryfikowana w kolejnym etapie rekrutacji, podczas rozmowy telefonicznej,
 • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT, pakietem Ms Office,
 • Dynamizm, skrupulatność i sumienność w działaniu,
 • Dobre umiejętności interpersonalne,
 • Umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole oraz współpracy z innymi,
 • Wysoka kultura osobista,
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

jest to praca idealna dla Ciebie!

To oferujemy

 • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia,
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia,
 • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obsłudze klienta,
 • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
 • Dla zainteresowanych osób istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o odbytych praktykach studenckich w ramach WUF 11,
 • Praca podczas WUF11 to możliwość aktywnego udziału w tworzeniu wydarzenia międzynarodowego, w którym uczestniczyć będzie ok. 20 tys. osób z niemal 150 krajów całego świata, szansa na zgłębienie wiedzy o problemach współczesnych miast i ich rozwoju na płaszczyźnie społecznej, gospodarczej i środowiskowej, a także na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych czy językowych oraz na zdobycie cennych doświadczeń zawodowych czy rozwój zainteresowań.

*Uwaga: jeśli jesteś studentem istnieje możliwość wystawienia zaświadczenia o odbytych praktykach studenckich w ramach WUF 11!

Przy analizie zgłoszeń będziemy preferować Kandydatów, których aplikacje nawiążą bezpośrednio do naszego ogłoszenia!
Zapraszamy rekrutacja

Brzmi dobrze? Wyślij nam swoje CV i portfolio!

Kandydatów zainteresowanych procesem rekrutacji prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego formularza rekrutacyjnego:

***

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej, do momentu 3 miesiące po dacie wygaśnięcia ogłoszenia rekrutacyjnego na portalu pracuj.pl. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: iod (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu rekrutacji.  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania,  wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.