Specjalista ds. komunikacji marketingowej i PR [Zespół Poznań Congress Center]

Podziel się

Poznań Congress Center - największy w Polsce organizator konferencji i eventów poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: Specjalista ds. komunikacji marketingowej i PR w zespole Poznań Congress Center

Na stanowisku Specjalisty pojawią się zadania z obszarów takich jak:

  • projektowanie i realizacja kampanii marketingowych m.in. dla obiektów takich jak Sala Ziemi, Poznań Congress Center, Arena Poznań
  • marketing 360
  • copywriting, w tym artykuły eksperckie,
  • współpraca z mediami, udział w wydarzeniach branżowych (konferencje, targi)
  • digitalmarketing: m.in. social media, Google Analytics
  • zarządzanie treściami na stronach www
  • koordynacja zadań marketingowych przy organizacji wydarzeń branżowych (w tym konferencji i kongresów) oraz eventów.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w organizacji wydarzeń w obiektach hotelowych
  • doświadczenia we wskazanych powyżej obszarach
  • kreatywnego podejścia do realizacji zada
  • umiejętności dzielenia czasu na różne zadania projektowe.

Jeżeli:

  • jesteś osobą kreatywną, odpowiedzialną i samodzielną,
  • znasz gastronomię i nie boisz się wyjść poza schemat,
  • masz doświadczenie we wskazanych powyżej obszarach,
  • jesteś osobą nastawioną na tworzenie i kreację miejsca do którego warto wracać,
  • lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi,
  • potrafisz dzielić czas na różne zadania i stawać naprzeciw wyzwaniom,
  • masz doświadczenie w biznesowym osadzaniu podejmowanych działań

jest to praca idealna dla Ciebie!

Co zyskasz, oprócz stabilnej pracy na umowę z terminową wypłatą wynagrodzenia?

Brzmi dobrze? Wyślij nam swoje CV i portfolio!

Kandydatów zainteresowanych procesem rekrutacji prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego formularza rekrutacyjnego:

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej, do momentu 3 miesiące po dacie wygaśnięcia ogłoszenia rekrutacyjnego na portalu pracuj.pl. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: iod (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu rekrutacji.  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania,  wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.