Zarząd i dyrekcja

Członkowie Zarządu oraz dyrekcja to osoby o bogatym doświadczeniu, ugruntowanej merytorycznej wiedzy i rozległej, praktycznej znajomości branży. Wszyscy Członkowie Zarządu współpracują ze sobą od lat, co ułatwia efektywne kierowanie firmą na co dzień.

Przemysław Trawa

Prezes Zarządu

Przemysław Trawa z Targami Poznańskimi związany jest od 1983 r. Był odpowiedzialny za kierowanie Wydziałem Ekonomicznym, następnie pracował jako dyrektor ds. ekonomiczno-organizacyjnych. W latach 2007 – 2009 pełnił funkcję Prezesa Zarządu. Dwukrotnie obejmował stanowisko Wiceprezesa Zarządu Grupy MTP (w latach 1996 – 2007 oraz 2009 – 2014). Jest przewodniczącym Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych CENTREX oraz prezesem Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Tomasz Kobierski

Wiceprezes Zarządu

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studiów menedżerskich Advanced Management Program w IESE Business School w Barcelonie. Od początku swojej kariery zawodowej (w 1998 roku) jest związany z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Od 2007 roku zasiada w Zarządzie Grupy MTP, pełniąc funkcję wiceprezesa. Od 2017 roku wiceprezes zarządu Grupy MTP zasiada w prestiżowej Radzie Dyrektorów UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Rada podejmuje decyzje w sprawie kierunków działania organizacji mających wpływ na międzynarodowe targi branżowe.

Elżbieta Roeske

WICEPREZES ZARZĄDU

Elżbieta Roeske jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu. Od 1995 roku jest związana z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Obejmowała funkcje związane z zarządzaniem i organizacją imprez targowych począwszy od poziomu referenta, poprzez stanowisko kierownika zespołu organizacji tragów, szczebel dyrektora projektu, po funkcję Dyrektora Grupy Produktów. Od stycznia 2020 roku objęła stanowisko Vice President EU Relations w EMECA (European Major Exhibition Centres Association).

Dyrekcja