Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
23.01.2018
Międzynarodowe Targi Poznańskie wchodzą na rynek targów nieruchomości

Spółka Międzynarodowe Targi Poznańskie, największy organizator targów i lider polskiego przemysłu targowego, podpiszą umowę kupna większościowego pakietu warszawskiej spółki Nowy Adres S.A. – organizatora największych targów nieruchomości w 5 głównych miastach Polski.
 

23.01.2018
Pokazy Mistrzowskiej BUDMY

Mistrzostwa, pokazy, konkursy, wydarzenia specjalne – to już tradycja targów BUDMA. Każdego dnia, każdy z targowych gości będzie miał okazję własnoręcznie wypróbować prezentowane narzędzia i sprzęt na stoiskach Wystawców, wziąć udział w licznych konkursach, czy także podziwiać umiejętności tych, którzy walczyć będą o tytuły Mistrza Polski.
 

23.01.2018
Weekend pełen pasji!

Wędkarstwo, podróże, myślistwo, sporty wodne i ... survival. W tym roku, podczas weekendu 9-11 lutego będzie można zwiedzić nie cztery, ale aż pięć imprez targowych.
 

22.01.2018
Udane Polagra – Premiery. Do zobaczenia w 2020 roku! (galeria)

Premiery, nowinki technologiczne, owocne spotkania biznesowe, nowe kontakty – tak w skrócie można podsumować siódmą edycję Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY, które w dniach 18-21 stycznia odbyły się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

22.01.2018
Polub konto Areny na Facebooku!

Masz konto na Facebooku? Zapraszamy do polubienia profilu Hali Widowiskowo – Sportowej Arena, aby być na bieżąco ze wszystkimi odbywającymi się tam wydarzeniami!
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact