Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
Array
 • Cavaliada
  Cavaliada
  Największe wydarzenie jeździeckie w Polsce
  Lublin 04 – 07 luty 2016
  Warszawa 25 – 28 luty 2016
  Poznań 01 - 04 grudnia 2016
 • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
  zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
 • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
 • Wejdź na: www.targipogodzinach.pl
  zobacz więcej...
 • PCC
  PCC
  NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
08.02.2016
Ponad tysiąc gołębi na MTP

Od szeregu lat hodowcy gołębi rasowych spotykają się w Poznaniu na wystawie drobnego inwentarza organizowanej przez Poznański Związek Hodowców Gołębi Rasowych i Drobiu Ozdobnego. Podobnie będzie i w tym roku. Na wystawę zapraszamy w dniach 13 - 14 lutego do pawilonu nr 1.
 

07.02.2016
Cavaliada Lublin: Polak na podium w konkursie Grand Prix

Ostatni konkurs skoków na Cavaliadzie Lublin zakończony. Grand Prix Lublina pod patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego, o nagrodę Prezesa Zarządu PKO Banku Polskiego wygrał Łukasz Koza na koniu Chito Blue.
 

07.02.2016
Gala Szlachetnej Paczki w Sali Ziemi

Wolontariusze, darczyńcy, partnerzy, inwestorzy społeczni i wszyscy sympatycy akcji SZLACHETNA PACZKA spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich by podsumować jubileuszową, XV edycję jednej z najpopularniejszych polskich akcji społecznych. Wielkopolska Gala Szlachetnej Paczki odbędzie się już 13 lutego w Sali Ziemi.
 

06.02.2016
Tłumy fanów jeździectwa na Cavaliadzie w Lublinie

Sobota podczas Cavaliady w Lublinie to wielkie emocje sportowe, pokazy z udziałem koni, zmagania kucyków i na zakończenie dnia konkurs Speed&Music o nagrodę Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich. Równocześnie z zawodami sportowymi odbywa się Cavaliada Show i targi sprzętu jeździeckiego.
 

06.02.2016
Na MTP powstanie trzypiętrowa restauracja

Wraz z początkiem roku rozpoczęła się przebudowa północnego skrzydła pawilonu 15 Międzynarodowych Targów Poznańskich. Remont poprawi układ komunikacyjny budynku, powstanie nowa klatka schodowa i winda umożliwiająca dostęp osób niepełnosprawnych, a także restauracja, klub VIP i przestrzeń cateringowa.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4