Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
28.07.2016
Kino z widokiem na Iglicę

W najbliższy czwartek w ramach „Lata na Targach” zapraszamy do Kina Letniego Banków Spółdzielczych SGB na film „Mama” w reżyserii Xaviera Dolana. Początek projekcji o godz. 21.30.
 

28.07.2016
Jak wakacje, to z książką!

W najbliższą sobotę w ramach „Lata z Książką” spotkamy się na plaży z wyd. Zakamarki, które zaprosi do zabawy wszystkie dzieci ze słonikiem Pomelo. To już druga wizyta wydawnictwa na targach w tej edycji imprezy, w lipcu gościliśmy m.in. wyd. Media Rodzina oraz Publicat – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

27.07.2016
Gdy demokracja zawodzi

Na Targach Poznańskich trwa 4 dzień 24. Światowego Kongresu Politologów IPSA. Dziś pośród wielu innych wydarzeń, szczególne zainteresowanie wzbudził wykład Petera Anyang’a Nyong’o z Kenii.
 

27.07.2016
Drema dzieciom. Zapraszamy do współpracy!

Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016. Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce mebli przekazane zostaną z pomocą Caritas Archidiecezji Poznańskiej do wybranych domów dziecka.
 

26.07.2016
Nie samą polityką delegat żyje

Cały dzień uczestniczą w wykładach i prelekcjach, a wieczorem rozsmakują się w polskiej kuchni. O kim mowa? O uczestnikach 24. Światowego Kongresu Politologów IPSA, który ma miejsce na Targach Poznańskich.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4