Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
24.06.2017
Weekend z „Latem na Targach”

Grill, piłka nożna z Akademią Reissa, jazda na rolkach i ping – pong, a do tego oczywiście plaża i boiska – w ten weekend niezależnie od pogody nikt nie będzie się nudził!
 

24.06.2017
Goście festiwalu Malta zjedzą śniadanie na dachu targowego pawilonu

Targi Poznańskie włączyły się w projekt „Korona Poznania - Zdobądź szczyt”. 25 czerwca goście festiwalu Malta będą mogli zwiedzać dach pawilonu nr 15 i cieszyć się niedzielnym śniadaniem z widokiem na budzące się miasto.
 

23.06.2017
Lato 3...2...1... start! (galeria)

Dziś wystartowało „Lato na Targach”. Pomimo mało sprzyjającej aury, dużo poznaniaków zdecydowało się świętować zakończenie roku szkolnego i dzień ojca właśnie u nas. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

23.06.2017
Oficjalnie witamy lato

Dziś startuje „Lato na Targach”. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym programem piątkowych atrakcji. Coś dla siebie znajdą najmłodsi, fani sportu, muzyki i dobrego jedzenia. Zapraszamy od godz. 10. O godz. 19 rozpocznie się Garden Party.
 

23.06.2017
Kasia Klich zagra na Garden Party

Kasia Klich będzie gwiazdą inauguracji "Lata na Targach". W programie także street food, drink bary, DJ, pokazy kulinarne i degustacje. Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy w piątek 23 czerwca od godz. 19:00.
 

.