Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
25.07.2016
Tysiące politologów na MTP [GALERIA]

Światowy Kongres Politologów IPSA rozpoczęty! Do Poznania zjechali się politolodzy z całego świata aby wysłuchać wykładów wielkich osobistości z tej dziedziny nauki, dyskutować i wymieniać się spostrzeżeniami na temat bieżących problemów współczesnego świata.
 

25.07.2016
Nowe kolekcje na Targach Mody Poznań

Już w dniach 29-31 sierpnia właściciele sklepów odzieżowych i obuwniczych z różnych części świata przyjadą do Poznania, aby poznać trendy i zamówić nowe kolekcje dla swoich klientów.
 

24.07.2016
Nie tylko ciągniki

Organizacja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA w ostatni weekend sierpnia stało się już tradycją. W tym roku XI odsłona tego eventu połączona z XV edycją Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka będzie miała miejsce w dniach 20-21 sierpnia 2016 roku w Wilkowicach.
 

23.07.2016
Night Skating czyli rolkowe, nocne szaleństwo (galeria)

Po raz kolejny wrotkarze i rolkarze zdobywali nocny Poznań. Początek trasy i jej zakończenie - na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 

23.07.2016
Gotowi na Światowy Kongres Nauk Politycznych IPSA (galeria)

W niedzielę na MTP zawitają politolodzy z całego świata biorący udział w Światowym Kongresie Nauk Politycznych IPSA, który rozpoczął się w Poznaniu. Dziś na Targach trwa rejestracja delegatów – zapraszamy do galerii zdjęć!
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4