Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
23.10.2017
MTP rekrutuje podczas Dni Kariery®

Już jutro odbędą się Dni Kariery®. Poszukujący pracy i praktyk znajdą na nich m.in. stoisko Międzynarodowych Targów Poznańskich, na którym będzie można zasięgnąć porad dotyczących specyfiki pracy w naszej firmie oraz procesu rekrutacji. Wydarzenie odbędzie się w pawilonie nr 3 MTP.
 

23.10.2017
Targi dla miłośników designu w Warszawie

Targi Poznańskie po raz pierwszy organizują Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz FURNISHOW w Warszawie. Na ekspozycji będzie można zobaczyć m.in. hit sezonu - Tiny House, czyli mobilny minidomek, którego idea przybyła do nas zza oceanu i szybko podbija serca Europejczyków. Najnowsze kolekcje zaprezentuje około 60 firm i marek. Ekspozycja będzie podzielona na Strefę Mebli, Strefę Dekoracji, Strefę Światła by Viva Light oraz Strefa #dekorada, w której obecni będą architekci wnętrz oraz projektanci mebli i form użytkowych. W programie znajdzie się także prelekcja na temat home stagingu, czyli tajemnic takiego przygotowania lokalu do sprzedaży lub wynajmu, by osiągnąć jak najlepszą cenę i nie czekać miesiącami na klienta.
 

22.10.2017
Street Food Spot już w listopadzie

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które łączy koneserów piwa ze smakoszami ulicznego jedzenia! Impreza poświęcona w całości specjałom streetfood’u odbędzie się w dniach 16-18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 

21.10.2017
Wymarzona praca czeka

Daj szansę swojej karierze na Dniach Kariery - największych targach pracy organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów! Targi odbędą się 24 października na MTP. Wśród wystawców, pojawią się również Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 

20.10.2017
Magiczny konwent dla fanów mangi i anime

Wszystkich fanów mangi i anime zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie na AnimeCon Halloween, który odbędzie się w dniach 27 -29 października.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact