Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
  zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
 • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
 • Wejdź na: www.targipogodzinach.pl
  zobacz więcej...
 • Cop19
  Cop19
  COP 19, Stadion Narodowy
  Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego.
 • Cavaliada
  Cavaliada
  Największe wydarzenie jeździeckie w Polsce
  Lublin 19 – 22 marca 2015
  Warszawa 12 – 15 marca 2015
  Poznań 10-13 grudnia 2015
 • Mecenat
  Mecenat
  Targi Poznańskie są mecenasem:
  Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego
  im. H. Wieniawskiego
  Międzynarodowego Konkursu Lutniczego
  im. H. Wieniawskiego
 • PCC
  PCC
  NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 • ZŁOTY MEDAL MTP
 
Aktualności
05.03.2015
Premier Ewa Kopacz w centrum kongresowym MTP

W centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich rozpoczął się dziś (5 marca) Kongres XXV-lecia Samorządu Terytorialnego, w którym uczestniczy ponad 1 200 samorządowców z całej Polski. Największe spotkanie samorządowe ostatnich lat potrwa dwa dni, a gościem honorowym dzisiejszej uroczystości będzie Prezes Rady Ministrów, Premier Ewa Kopacz. W piątek spodziewamy się odwiedzin Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego oraz prof. Jerzego Buzka, którzy wygłoszą okolicznościowe przemówienia.
 

05.03.2015
Rozpocznij budowę z Budmą

Po raz pierwszy BUDMA otwiera się dla szerokiej publiczności – w czwartek 12 marca od godz. 15.00 do 20.00 czekamy na wszystkich, którzy myślą o budowie domu, remoncie albo chcą poznać obecne trendy w budownictwie. W tym dniu przygotowaliśmy specjalną, promocyjną cenę biletu.
 

05.03.2015
Rynek materiałów budowlanych z szansą na mocne odbicie

Producenci materiałów budowlanych mają prawo do ostrożnego optymizmu, licząc, że targi Budma w Poznaniu przyniosą im nowe kontrakty. Choć kryzys za wschodnią granicą negatywnie wpłynął na wzrost sprzedaży, to kolejne kwartały powinny przynieść istotny zwrot, także w popycie na krajowe wyroby z tego segmentu.
 

04.03.2015
Wielkie odliczanie do Targów AGRO-PARK rozpoczęte!

Początek marca to idealny moment na to, by rozpocząć przygotowania do nowego sezonu rolniczego. W jaki sposób zaplanować niezbędne inwestycje? Gdzie szukać innowacyjnych maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie uprawy, zbiorów jak i przechowywania plonów? Porad najlepiej zasięgnąć z pierwszej ręki – na Targach Rolniczych AGRO-PARK, które w dniach 7-8 marca odbędą się w Lublinie.
 

04.03.2015
Kongres XXV-lecia Samorządu Terytorialnego

Prezydent Bronisław Komorowski, prof. Jerzy Buzek, a także przedstawiciele Parlamentu i Rządu wezmą udział w uroczystych obchodach XXV rocznicy odtworzenia w Polsce samorządu terytorialnego. Organizowane przez sześć ogólnopolskich organizacji samorządowych największe spotkanie samorządowe ostatnich lat odbędzie się w dniach 5 i 6 marca w centrum kongresowym Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4