Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
24.09.2016
Trwają najsmaczniejsze targi roku - zobacz zdjęcia

Zobaczcie jakie smakołyki sa na targach Smaki Regionów! Zapraszamy dziś oraz w niedzielę, poniedziałek i wtorek w godz. 9.00-17.00. Nasi wystawcy przygotowali dla Was mnóstwo atrakcji kulinarnych!
 

24.09.2016
Kulinarne przygody na Smakach Regionów

Pokazy kulinarne, występy zespołów ludowych, zabawy i animacje w strefie dziecka, a przede wszystkim ogromny wybór produktów tradycyjnych i regionalnych. Dziś w na Targach Poznańskich rozpoczynają się targi Smaki Regionów. Wstęp wolny!
 

24.09.2016
Doodle na wrzesień

We wrześniu prezentujemy targowego doodle zaprojektowanego przez Amandę Magdziak z Wirów. To jeden z sześciu projektów nagrodzonych w konkursie „Doodle na 95-lecie MTP”. Co miesiąc na stronie www.mtp.pl prezentujemy kolejne projekty.
 

23.09.2016
Otwórz się na innowacje

Gastronomia w Polsce ewoluuje. Nowoczesne rozwiązania i światowe trendy kulinarne przekraczają progi coraz większej liczby restauracji, barów czy kawiarni. Gdzie je obserwować? Jak upewnić się, że stanowią idealne rozwiązanie dla naszego lokalu?
 

23.09.2016
Gastroenterolodzy w centrum kongresowym

Wybitni naukowcy i praktycy gastroenterologii oraz dziedzin pokrewnych zjechali do centrum kongresowego MTP na Kongres Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii. W XVII edycji wydarzenia uczestniczy ponad 1000 lekarzy z terenu całej Polski.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4