Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
20.02.2017
Najnowsze trendy ogrodnicze na Gardenii

Jeśli interesują Cię nowości, piękne gatunki drzew czy krzewów, ciekawe kompozycje kwiatowe, oryginalne elementy dekoracyjne, rośliny doniczkowe i rabatowe, nasiona traw lub warzyw, pobyt na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA, będzie prawdziwą przyjemnością.
 

19.02.2017
Rozdano Oscary dla najlepszych polskich miejsc turystycznych!

Wyjątkowe miejsca na mapie turystycznej Polski zostały uhonorowane zaszczytnym certyfikatem Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2016 roku. Uroczystość odbyła się 17 lutego br. podczas targów Tour Salon w Poznaniu.
 

19.02.2017
Nie zmarnuj niedzieli, przyjdź na targi!

Spotkania z podróżnikami, gigantyczne akwarium, mongolska jurta, pokazy mody myśliwskiej, prezentacja sokołów i wiele, wiele więcej. Dziś ostatnia okazja do świetnej zabawy na Targach Czterech Pasji!
 

18.02.2017
Ryboszaleństwo, las masztów i wspaniały świat turystyki (galeria)

Trudno wymienić wszystko, co dzieje się w czasie targów Czterech Pasji. Zapraszamy do naszego subiektywnego przeglądu sobotnich wydarzeń na targach Tour-Salon, Rybomania, Boatex i Knieje i zapraszamy do odwiedzenia nas w niedzielę!
 

18.02.2017
Tam czas płynie wolniej (video)

W tym roku regionem partnerskim targów Tour Salon jest Lubelskie. Co jest takiego w tym regionie Polski, że urzeka turystów z całego bez mała świata? Na to pytanie stara się odpowiedzieć dr Krzysztof Grabczuk, Wicemarszałek Samorządu Woj. Lubelskiego. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć ekspozycji!
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4