Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
20.10.2016
Koncert raz na pięć lat

W niedzielę 23 października odbędzie się Koncert Laureatów 15. Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego. Biletów na to wydarzenie nie ma już od dawna, ale podpowiadamy w jaki sposób uczestniczyć w tym wyjątkowym koncercie!
 

20.10.2016
Witamy gości z EMECA

Dziś na Targach Poznańskich rozpoczyna się walne zgromadzenie EMECA, Europejskiego Stowarzyszenia Głównych Centrów Wystawienniczych. Spotkanie potrwa dwa dni.
 

19.10.2016
Gala 9.5 Zmysły i Żywioły

Zmysłowy spacer po salach żywiołów i premierowy koncert projektu muzycznego "Poznanianki" będą atrakcją „Gali 9.5 Zmysły i Żywioły”, czyli finału obchodów jubileuszu 95-lecia Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

19.10.2016
Rozrywkowy weekend dla rodzin na Targach Poznańskich

Znajdź swojego bzika na targach HOBBY, Aqua&ZOO i Happy Baby, w dniach 22-23 października! Wśród licznych atrakcji pojawią się: rozwojowe zajęcia dla dzieci, spotkania z inspirującymi rodzicami, egzotyczne zwierzęta, strefa gier planszowych, wyścigi zdalnie sterowanych samochodów oraz przestrzeń zakupów z rabatami.
 

19.10.2016
STREFA NIEZALEŻNYCH TWÓRCÓW GIER rośnie w siłę!

Strefa Niezależnych Twórców Gier na Poznań Game Arena od samego początku cieszy się ogromnym powodzeniem, zarówno wśród zwiedzających jak i wystawców. Jak będzie w tym roku?
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4