Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
21.01.2017
Gigantyczne akwarium zachwyci dzieci i dorosłych

Olbrzymi zbiornik o pojemności 23 tysięcy litrów przyjedzie z Portugalii i stanie się głównym areną prezentacji podczas Targów Wędkarskich RYBOMANIA, które rozpoczną się 17 lutego. Grupy szkolne i przedszkolne będą mogły akwarium obejrzeć za darmo kilka dni wcześniej.
 

20.01.2017
Zanim ruszysz w las, przyjdź na Knieje!

W przedostatni weekend lutego 2017 roku w Poznaniu odbędą się Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które będą częścią bloku targów CZTERECH PASJI, który w tym roku zajmie rekordową powierzchnię ekspozycyjną – 10 hal. Z czego aż dwie będą poświęcone wyłącznie pasjonatom myślistwa.
 

20.01.2017
Wielki jeździecki spektakl

Już po raz piąty, na początku lutego (2-5 lutego 2017) tereny Targów Lublin zamienią się w arenę zmagań jeździeckich na międzynarodowym poziomie! W tym roku kibice będą śledzić zawodników w aż czterech dyscyplinach!
 

19.01.2017
Będzie co oglądać, będzie z kim rozmawiać (video)

Co nas czeka na tegorocznej Budmie? Na co warto zwrócić uwagę podczas pobytu w Poznaniu w dniach 7-10 lutego? Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z dyrektorem tego wydarzenia, Dariuszem Muślewskim!
 

19.01.2017
Gotowi na Dobry Montaż?

MONTERIADA 2017 na targach BUDMA już za niecały miesiąc! Pokazy profesjonalnej instalacji okien, drzwi, bram i osłon okiennych to wydarzenie, którego nie może przegapić żadna z osób odwiedzających targi BUDMA. Dobre praktyki montażowe prezentowane będą na żywo w ramach MONTERIADY 2017. Znamy już dokładny harmonogram wydarzenia.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4