Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
21.09.2017
Kto zdobędzie Kulinarny Puchar Polski 2017? (video)

Już za kilka dni dowiemy się, kto zdobędzie Kulinarny Puchar Polski 2017. Przewodniczącym jury konkursu jest Jarosław Uściński, znany restaurator, sędzia konkursów kulinarnych i prezes Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Szefów Kuchni i Cukierni. – To najważniejszy konkurs kulinarny w Polsce – mówi.
 

21.09.2017
Konkurs "Produkt w obiegu"

Zostały już tylko 4 dni na wzięcie udziału w konkursie Ministra Środowiska „Produkt w obiegu” skierowanym do producentów, projektantów, dystrybutorów, usługodawców, którzy swoimi produktami lub projektami, wpisują się w ideę gospodarki o obiegu zamkniętym.
 

20.09.2017
Żywność na medal na Polagra Food

Poznaliśmy laureatów konkursu o Złoty Medal MTP. Czas na głosowanie w plebiscycie Złoty Medal Wybór Konsumentów.
 

20.09.2017
Smaki Regionów dzieciom

Warsztaty owocowo-warzywne, mini piekarenka, gdzie każde dziecko będzie mogło spróbować się w roli piekarza, a także animacje, malowanki, gry i zabawy – to wszystko czeka na najmłodszych na targach Smaki Regionów. Zapraszamy w dniach 23 – 26 września!
 

19.09.2017
Kuchnia mołdawska na Smakach Regionów

Jak co roku, podczas targów Smaki Regionów, powstanie Scena Kulinarna. W tym roku będzie można zobaczyć i skosztować dań kuchni mołdawskiej i wielkopolskiej, będą też przysmaki z Podhala. W sobotę w kulinarną podróż zabierze wszystkich smakoszy Robert Makłowicz. Wstęp na targi wolny!
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact