Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
19.10.2017
Minister Środowiska na targach POL ECO SYSTEM (video i galeria)

Gościem targów POL ECO SYSTEM był Minister Środowiska Jan Szyszko, który w Poznaniu mówił m.in. o kolejnych krokach na drodze do poprawy jakości powietrza i potrzebie zmniejszenia zanieczyszczeń przy jednoczesnym zwiększeniu pochłaniania.
 

18.10.2017
Warto inwestować w ekologię (galeria)

Kompleksowa oferta liderów ochrony środowiska i atrakcyjne wydarzenia towarzyszące – tak w skrócie wyglądają Targi Ochrony Środowiska POL ECO SYSTEM. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.
 

18.10.2017
Psia rewia mody

Blisko 5 tys. psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii już 21 i 22 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dodatkowo na licznych stoiskach będzie można zakupić akcesoria, karmę i zabawki dla czworonogów. Jakie jeszcze atrakcje i niespodzianki czekają na zwiedzających?
 

18.10.2017
Pierwszy dzień POL ECO SYSTEM okiem kamery (video)

W pół minuty dookoła Pol Eco System! Zapraszamy do obejrzenia fllmu z pierwszego dnia Targów Ochrony Środowiska, które odbywają się na terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

18.10.2017
Retro Motor Show. Ocalić od zapomnienia

W podróż do motoryzacyjnej przeszłości zabiorą nas targi Retro Motor Show, które odbędą się 3-5 listopada w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. To tutaj przeniesiemy się w czasie i zobaczymy to, co motoryzacja miała najlepszego do zaproponowania.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact