Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
17.11.2017
Piwo i uliczne jedzenie na każde podniebienie

Specjały z blisko 30 foodtrucków i 1000 różnych piw na 70 stoiskach branży piwnej – na Międzynarodowych Targach Poznańskich do soboty potrwają Street Food Spot i Poznańskie Targi Piwne. Na wydarzenia obowiązuje jeden bilet.
 

16.11.2017
Dla smakoszy i piwoszy

Foodtrucki i oryginalne piwa craftowe, czyli Street Food Spot i Targi Piwne już w dniach 16-18 listopada na MTP. Będziemy wspólnie się bawić aż do 1 w nocy!
 

16.11.2017
Zapraszamy szkoły i przedszkola

Zapraszamy do bezpłatnego zwiedzania CAVALIADY oraz Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych. Piątek, 1 grudnia to dzień przygotowany specjalnie dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych, które po uprzednim zgłoszeniu, będą mogły odwiedzić Międzynarodowe Targi Poznańskie. Każda grupa otrzyma opiekuna, który ułatwi poruszanie się zarówno po terenach targowych, jak i później w poszczególnych strefach.
 

15.11.2017
Kamień w architekturze na targach STONE

W dniach 22-25 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi STONE. Międzynarodowy charakter wydarzenia, ekspozycje kamieni naturalnych z całego świata i spotkania z dostawcami przyciągnie architektów, inwestorów oraz projektantów wnętrz.
 

14.11.2017
Wystawa studentów Uniwersytetu Artystycznego [ZDJĘCIA]

Do 16 listopada w pawilonie 1 można obejrzeć najlepsze prace dyplomowe Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu zgłoszone na Konkurs im. M. Dokowicz. Tegoroczną nagrodę Grand Prix w dziedzinie artystycznej otrzymał Maciej Andrzejczak, a w dziedzinie projektowej Aliona Kryshtofik. Tematem przewodnim wystawy jest "Użyteczność sztuki".
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact