Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
22.02.2017
Cavaliada Warszawa. Wielki finał jeździeckiego spektaklu

Zawody jeździeckie w skokach, które wyłonią zawodników, reprezentujących Europę Środkową w Pucharze Świata w Omaha w Stanach Zjednoczonych, targi hippiczne i emocjonuje pokazy łucznictwa konnego – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na warszawską publiczność podczas Cavaliady w Warszawie (23 – 26.02).
 

22.02.2017
Ranking stoisk: najwięksi na MEBLE POLSKA 2017

Tak imponujące rozmiarami stoiska, jak na MEBLE POLSKA, można spotkać tylko na kilku innych targach organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Firmy wynajmują coraz większe powierzchnie, aby móc pokazać tysiącom kupców meblowych z całego świata możliwie najwięcej nowych kolekcji. Kto zatem będzie miał w tym roku największe stoisko?
 

21.02.2017
Modowi profesjonaliści wchodzą za darmo

Odwiedź największe w Polsce wydarzenie biznesowe dla branży mody! Wstęp na Targi Mody Poznań (27.02 - 01.03) jest bezpłatny dla osób z branży mody: właścicieli i pracowników sklepów, projektantów oraz studentów uczelni wyższych z kierunku projektowanie ubioru.
 

21.02.2017
CAVALIADowe zmagania najmłodszych

Podczas Cavaliady w Warszawie (23.02-26.02) odbędzie się finał rozgrywek Cavaliada Future. Zmagania najmłodszych zawodników na kucach cieszą się olbrzymią popularnością i w kwalifikacjach do nich, jakie odbyły się jesienią, wzięło udział ponad 70 zawodników.
 

20.02.2017
Wyrusz na szlak miejskich zmysłów i zachwyć się poznańskim designem!

Na specjalnej konferencji prasowej zastępca prezydenta Poznania Mariusz Wiśniewski, wspólnie z Tomaszem Kobierskim, Wiceprezesem Zarządu MTP oraz Małgorzatą Czubak, dyrektor areny Design zapraszali mieszkańców i gości targowych do udziału w akcji „Miasto Żyje Designem”. Projekt towarzyszy 9. edycji targów arena DESIGN, a z oferty przygotowanej przez partnerów uczestnicy będą mogli skorzystać w dniach 14-19 marca br.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4