Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
22.05.2017
ENEA SA Gospodarzem Energy Future Week!

ENEA SA jest gospodarzem odbywającego się w dniach 23 - 25 maja Energy Future Week.
 

22.05.2017
Polska ma coraz lepszą ofertę dla przemysłu energetycznego

W handlu urządzeniami dla sektora energetycznego Polska ma nadwyżkę. To cieszy, ale w tej branży jest jeszcze sporo do zrobienia. Najbardziej perspektywiczne rynki dla naszych firm to Niemcy, Stany Zjednoczone, Francja, W. Brytania i Włochy - wynika z danych firmy InfoCredit, która wraz z MTP prowadzi serwis Strefa Wystawcy.
 

21.05.2017
Praca szuka inżyniera

Uwaga, oferty pracy i praktyk dla studentów i absolwenci kierunków technicznych! Podczas tegorocznych największych w kraju targów przemysłowych ITM Polska Innowacje – Technologie - Maszyny ITM Polska, będą oni mogli skorzystać z programu „Kariera Inżyniera”.
 

20.05.2017
Jose Torres charytatywnie

Koncert muzyki kubańskiej, w aranżacji na polsko-kubański zespół i orkiestrę symfoniczną, w wykonaniu JOSE TORRES & HAVANA DREAMS to propozycja niezwykłego charytatywnego wydarzenia, jakie zagości w Sali Ziemi 31 maja.
 

20.05.2017
Elektryczne samochody na Energy Future Week

Przyszłość należy do pojazdów elektrycznych. Potencjał rozwiązań e-mobilty będzie jednym z tematów odbywającego się dniach 23 – 25 maja w Poznaniu Energy Future Week. W programie znajdzie się m.in. wystawa samochodów elektrycznych oraz przegląd infrastruktury miast przyszłości przystosowanej do ich serwisowania.
 

.