Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
23.09.2017
Smaki Regionów w obiektywie

Przysmaki z wszystkich regionów Polski, certyfikowane produkty, naturalne receptury i wyroby produkowane z pasją zgromadziły pierwszego dnia Targów Smaki Regionów prawdziwe tłumy.
 

23.09.2017
Dla miłośników dobrej kuchni i historii

Na targach SMAKI REGIONÓW będzie okazja do zapoznania się z wyjątkową książką kucharską. „Wielkopolski kucharz” jest reprintem książki kucharskiej z 1876 roku!
 

22.09.2017
Złoty Medal działa na konsumentów (galeria)

W dobie komunikacji internetowej, zwiększającej się konkurencji i coraz intensywniejszych kampanii reklamowych producenci stawiają na przemyślane i skuteczne rozwiązania w zakresie komunikacji z konsumentem, poszukując efektywności i jak najlepszej konwersji. Jedną z metod jest rekomendacja ekspertów, która stanowi silny czynnik zakupowy.
 

22.09.2017
Legendarna Polagra

Od poniedziałku zaczynają się targi Polagra-Tech, Polagra- Gastro, Polagra – Food oraz Pakfood oraz Invest Hotel - powszechnie jednak wciąż mówi się „jechać na Polagrę”, „pójść na Polagrę”. Polagra to marka i tradycja, a także symbol najważniejszych targów branży spożywczej w Europie Środkowo – Wschodniej.
 

22.09.2017
Wszystko dla oczu

Dziś na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpoczyna się Poznański Salon Optyczny. Jest to branżowe spotkanie optyków i optometrystów, podczas którego prezentowane są ekspozycje elitarnych firm. Salon jest miejscem, podczas którego wystawcy nawiązują cenne kontakty z najważniejszymi klientami.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact