Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
26.08.2016
Pożegnaliśmy Lato

Wrzesień zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim koniec wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego. Choć musieliśmy pożegnać Lato na Targach, pozostały po nim piękne wspomnienia.
 

26.08.2016
Zapowiedź nowych trendów na targach w Poznaniu

Właściciele sklepów odzieżowych i obuwniczych z różnych części świata pojawią się w dniach 29-31 sierpnia na Targach Mody Poznań, aby zadecydować jak będzie wyglądać ulica w najbliższych dwóch sezonach.
 

26.08.2016
Ostatni dzień Lata na Targach

Po 64 dniach świetnej zabawy przychodzi czas na zakończenie czwartej edycji Lata na Targach. Dzisiaj na terenie targowej plaży pożegnamy wakacje. Wielki finał potrwa do godziny 18.00.
 

22.08.2016
Pionierski POL-ECO-SYSTEM Start-up Lab

Patrząc w przyszłość, Międzynarodowe Targi Poznańskie, jako pierwsze w europejskiej branży wystawienniczej uruchamiają Program Akceleracji Start-up’ów SMART WAY w odpowiedzi na potrzeby start-up’ów. Czym jest innowacyjność? Co to znaczy być innowacyjnym? Pytania intrygujące, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
 

21.08.2016
Doodle na sierpień

W sierpniu prezentujemy targowego doodle zaprojektowanego przez Marcina Mielcarka z Mosiny. To jeden z sześciu projektów nagrodzonych w konkursie „Doodle na 95-lecie MTP”. Co miesiąc na stronie www.mtp.pl prezentujemy kolejne projekty.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4