Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
27.07.2017
Dziś "Smak Curry" na dużym ekranie [ZAPOWIEDŹ VIDEO]

Życie w Indiach jest jak hinduskie jedzenie – bogate w aromaty, smaki i kolory. Gdy wskutek kulinarnej pomyłki losy dwojga obcych sobie ludzi niespodziewanie się splotą, miłość okaże się dla nich najlepszą przyprawą. Zobacz filmową zapowiedź dzisiejszego hity kulinarnego kina plenerowego na Targach. Ze względu na deszczową pogodę zapraszamy do zabytkowego, klimatycznego pawilonu nr 2. Start filmu 21:30.
 

26.07.2017
Targi Mieszkań i Domów już we wrześniu

9 i 10 września w hali 3 MTP odbędą się Targi Mieszkań i Domów. To wydarzenie dla osób, zainteresowanych ofertą wielkopolskiego rynku nieruchomości mieszkaniowych.
 

25.07.2017
Wystawa rolniczna i stare ciągniki w Wilkowicach

Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA oraz odbywający się w tym samym czasie Festiwal Starych Ciągników to jedyne miejsce w naszym kraju, w którym biznes łączy się z fantastycznymi emocjami oraz wielką pasją. Podczas dwudniowego eventu, który co roku odbywa się w Wilkowicach koło Leszna, granice między handlem, a dobrą zabawą kolejny raz przestaną mieć znaczenie.
 

24.07.2017
"Smak curry" w plenerowym kinie kulinarnym

Zapraszamy do kulinarnego kina pod chmurką na film "Smak curry". Ten dramat w koprodukcji francusko-indyjsko-niemiecko-amerykańskiej z 2013 roku będzie wyświetlany na MTP w dniu 27 lipca.
 

23.07.2017
Tych koncertowych wydarzeń nie można przegapić!

Jesienno-zimowy sezon koncertowy na Targach Poznańskich zapowiada się bardzo gorąco. Choć dopiero środek lata fani muzyki z niecierpliwością wyczekują chłodniejszych miesięcy, które przyniosą Poznaniakom kilka ważnych muzycznych wydarzeń.
 

.