Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
18.08.2017
Zaplanuj swój weekend na Roltechnice!

Przed nami najbardziej widowiskowe wydarzenie rolnicze w Polsce połączone z cieszącym się ogromną popularnością Festiwalem Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka. Wystawa Rolnicza ROLTECHNIKA rozpocznie się w Wilkowicach już 19 sierpnia.
 

17.08.2017
Pobudź zmysły i odkryj żywioły!

Szef Kuchni Restauracji GARDENcity i Poznańscy Kucharze Razem już 2 września o godz. 19.00 w nowych restauracjach na Międzynarodowych Targach Poznańskich!
 

15.08.2017
Kayah & Bregović w Muzycznym Pawilonie 2!

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową. Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty “Kayah i Bregović” zagrają m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i... Poznaniu, gdzie wystąpią już 18 września.
 

14.08.2017
Koncertowa Jesień na targach

Na targi wraca cykl Koncertowa Jesień, w ramach którego w Muzycznym Pawilonie 2 wystąpią m.in. ØRGANEK i Strachy na Lachy! W tym roku część dochodu z biletów agencja Go Ahead przeznaczy na wsparcie serwisu popularyzującego profilaktykę raka.
 

11.08.2017
Wieczór z dobrą kuchnią

11 znamienitych kucharzy, 7 dań i menu degustacyjne z motywem przewodnim „Pobudź zmysły i odkryj żywioły”. Zapraszamy 2 września do restauracji GARDENcity!
 

.
contact