Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
26.06.2016
Doodle na czerwiec

W czerwcu prezentujemy z bliska targowego doodle zaprojektowanego przez Anetę Trzebiatowską z Puszczykowa. To jeden z sześciu projektów nagrodzonych w konkursie „Doodle na 95-lecia MTP”. Co miesiąc na stronie www.mtp.pl będziemy prezentować kolejne projekty
 

25.06.2016
Plażowa pogoda? No to zapraszamy na plażę!

Przed nami pierwszy weekend „Lata na targach”. W sobotę czekają nas spotkania z książką, warsztaty naukowe, jazda na wrotkach, zabawy dla dzieci z animatorami, zajęcia piłkarskie i… grill! Bawimy się do godz. 18.00
 

24.06.2016
Spędź lato na Targach (galeria)

Sposób na wakacje w środku miasta, z prawdziwą plażą, boiskami do gry w piłkę nożną i siatkówkę oraz mnóstwem atrakcji? To „Lato na Targach”! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z festynu na otwarcie tegorocznej edycji (galeria).
 

24.06.2016
Zapraszamy na festyn (galeria)

Dziś o godz. 13 rozpocznie się festyn inaugurujący „Lato na Targach". Zapraszamy całe rodziny, wstęp wolny. Zobaczcie jak bawiliśmy się rok temu!
 

23.06.2016
Zagraj z nami!

Kiedyś gry planszowe kojarzyły się głównie z „warcabami” i „Chińczykiem”. Jeśli zatrzymałeś się na nich, to nic straconego! Pokażemy ci, w co dziś gra świat! Zapraszamy w każdą środę do strefy „Games Room”, gdzie rządzić będą gry planszowe.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4