Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
22.10.2017
Street Food Spot już w listopadzie

Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu, które łączy koneserów piwa ze smakoszami ulicznego jedzenia! Impreza poświęcona w całości specjałom streetfood’u odbędzie się w dniach 16-18 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich.
 

21.10.2017
Wymarzona praca czeka

Daj szansę swojej karierze na Dniach Kariery - największych targach pracy organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów! Targi odbędą się 24 października na MTP. Wśród wystawców, pojawią się również Międzynarodowe Targi Poznańskie.
 

20.10.2017
Magiczny konwent dla fanów mangi i anime

Wszystkich fanów mangi i anime zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie na AnimeCon Halloween, który odbędzie się w dniach 27 -29 października.
 

20.10.2017
Psia rewia mody

Blisko 5 tys. psów z ponad 260 ras zawalczy o tytuły najlepszych przedstawicieli swojej kategorii już 21 i 22 października na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Dodatkowo na licznych stoiskach będzie można zakupić akcesoria, karmę i zabawki dla czworonogów. Jakie jeszcze atrakcje i niespodzianki czekają na zwiedzających?
 

19.10.2017
Minister Środowiska na targach POL ECO SYSTEM (video i galeria)

Gościem targów POL ECO SYSTEM był Minister Środowiska Jan Szyszko, który w Poznaniu mówił m.in. o kolejnych krokach na drodze do poprawy jakości powietrza i potrzebie zmniejszenia zanieczyszczeń przy jednoczesnym zwiększeniu pochłaniania.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact