Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
30.07.2016
Be More Human!

Nowoczesne technologie, nowy marketing, mistrzowie reklamy i... człowiek. BE MORE HUMAN! To hasło tegorocznej edycji Golden Conference Marketing, która odbędzie się 15­-16 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

29.07.2016
Zaproś znajomych na wyjątkowy koncert!

Nakręć film i weź udział w konkursie „Zaproś muzykę do swojego domu”. Najmniejszy koncert świata w wykonaniu 2be Violin Duo może odbyć się w Twoim… mieszkaniu!
 

28.07.2016
Zamieszanie w debacie na temat nierówności

Trwa ostatni dzień 24. Światowego Kongresu Politologów IPSA. O godz.11 wykład “Confusion in the Debate About Inequality” wygłosił prof. Leszek Balcerowicz.
 

28.07.2016
Kino z widokiem na Iglicę

W najbliższy czwartek w ramach „Lata na Targach” zapraszamy do Kina Letniego Banków Spółdzielczych SGB na film „Mama” w reżyserii Xaviera Dolana. Początek projekcji o godz. 21.30.
 

28.07.2016
Jak wakacje, to z książką!

W najbliższą sobotę w ramach „Lata z Książką” spotkamy się na plaży z wyd. Zakamarki, które zaprosi do zabawy wszystkie dzieci ze słonikiem Pomelo. To już druga wizyta wydawnictwa na targach w tej edycji imprezy, w lipcu gościliśmy m.in. wyd. Media Rodzina oraz Publicat – zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4