Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
24.11.2017
O wyzwaniach polskiej branży targowej

Zakończył się IX Zimowy Zjazd Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Podczas dwudniowego wydarzenia krajowi liderzy branży targowej rozmawiali o pomysłach na rozwój tej gałęzi polskiej gospodarki.
 

24.11.2017
Mozaika artystyczna – piękna i z charakterem

Tworzy oryginalne wnętrza, spełnia funkcje rzeźby ogrodowej, mówiąc krótko - dodaje miejscu charakter. O czym mowa? O mozaice artystycznej. Na targach Stone jeszcze dziś i jutro potrwają warsztaty z jej tworzenia.
 

24.11.2017
Ach, ta biżuteria!

Bransoletki, naszyjniki z naturalnych materiałów, pierścionki i broszki oraz inne kamienne ozdoby będzie można kupić na Giełdzie Minerałów już w najbliższą sobotę na MTP. Zapraszamy wszystkich miłośników oryginalnej biżuterii – wstęp wolny!
 

24.11.2017
Magiczny Festiwal (video)

1-3 grudnia 2017 obędzie się najbardziej malownicze i świąteczne wydarzenie w Poznaniu! Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych co roku przyciąga tysiące ludzi, którzy lubią obcować ze sztuką, chcą skorzystać z bogatej listy warsztatów artystycznych oraz zakupić unikatowe prezenty świąteczne!
 

24.11.2017
Rozpocznij swoją jeździecką przygodę na CAVALIADZIE

Konie gniade, kare i siwe, skaczące przez przeszkody i tańczące - kilkaset rumaków pojawi się w Poznaniu z okazji odbywającej się w dniach 30 listopada – 3 grudnia Cavaliady. Targi zamienią się w centrum rodzinnej zabawy popularyzującej jeździectwo, a publiczność, która wybierze bilet CAVALIADA Show&Targi zobaczy m.in. pokazy hippiczne, pawilon polskiej hodowli, aukcję koni, zmagania sportowe oraz targi sprzętu jeździeckiego.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact