Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
19.01.2018
Targi na medal

Serwis Wirtualna Polska jest nowym partnerem medialnym konkursu Złoty Medal MTP. W portalu można już znaleźć specjalny dział promujący złotych medalistów na Targach POLAGRA-PREMIERY.
 

18.01.2018
Polagra – Premiery w obiektywie (galeria)

Ogromne traktory, nowoczesne narzędzia rolnicze, środki do uprawy – zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z pierwszego dnia targów Polagra – Premiery.
 

18.01.2018
Rolnicze nowości w Poznaniu

Zapraszamy na pierwszy dzień Targów POLAGRA-PREMIERY, podczas których będzie można porównać ofertę z zakresu maszyn i urządzeń rolniczych wykorzystywanych do transportu, uprawy gleby, nawożenia, zraszania, ochrony i pielęgnacji roślin, siewu, sadzenia, zbioru płodów rolnych, maszyn zielonkowych, narzędzi ręcznych, części zamiennych czy urządzeń wykorzystywanych do naprawy oraz konserwacji sprzętu rolniczego.
 

17.01.2018
Produkty na medal

Na rozpoczynających się w czwartek w Poznaniu targach POLAGRA-PREMIERY będzie można zobaczyć aż 27 produktów, które otrzymały Złote Medale MTP.
 

17.01.2018
Zjedz na MTP

Wszystkich gości targów Polagra Premiery (18-21 stycznia 2018r) zapraszamy do skorzystania z restauracji GardenCity. Dostępne będą zestawy śniadaniowe oraz menu lunchowe i degustacyjne. Działać też będzie karczma.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact