Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
24.01.2017
Cugowscy w Sali Ziemi już w marcu

Zespół CUGOWSCY 21 marca wystąpi w Sali Ziemi. Jest to nowy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów – Piotra i Wojciecha tworzących grupę Bracia.
 

24.01.2017
W co się bawić?

Coraz zasobniejsze portfele Polaków pozwalają na ciekawe i niebanalne spędzanie wolnego czasu – pisze dziennik „Rzeczpospolita”. A gdzie go spędzić? Podpowiemy na targach czterech pasji! Już od 17 do 19 lutego w Poznaniu!
 

23.01.2017
Pracujesz na targach? To Twoje święto!

Zapraszamy do wspólnego obchodzenia Światowego Dnia Targów – już 7 czerwca 2017 roku.
 

23.01.2017
Co nas czeka na tegorocznej Budmie

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w dniach 7 -10 lutego, to od wielu lat najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, które rokrocznie gromadzi niemal 45 000 zwiedzających. Wydarzeniem towarzyszącym są Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.
 

22.01.2017
Aaaa…Poznański Lider Przedsiębiorczości poszukiwany

Trwa XIV edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, adresowanego do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego. Udział jest bezpłatny, zgłaszać się można do 28 lutego.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4