Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
Array
 • Cavaliada
  Cavaliada
  Największe wydarzenie jeździeckie w Polsce
  Poznań 10-13 grudnia 2015
  Lublin 04 – 07 luty 2016
  Warszawa 25 – 28 luty 2016
 • Mecenat
  Mecenat
  Targi Poznańskie są mecenasem:
  Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego
  im. H. Wieniawskiego
  Międzynarodowego Konkursu Lutniczego
  im. H. Wieniawskiego
 • Lato na Targach
 • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
  zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
 • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
 • Wejdź na: www.targipogodzinach.pl
  zobacz więcej...
 • Cop19
  Cop19
  COP 19, Stadion Narodowy
  Przygotowaliśmy część infrastrukturalną Szczytu Klimatycznego.
 • PCC
  PCC
  NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
06.10.2015
W centrum branży

Dziś na targach Poznańskich rozpoczęły się targi Drema, jedyne w Polsce i jedno z kilkunastu na świecie branżowych wydarzeń popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna EUMABOIS. Ofertę targów uzupełniają odbywające się w tym samym czasie Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA i Międzynarodowe Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SoFab.
 

06.10.2015
Technologie i jakość szansą dla polskich mebli

Po niezwykle udanych lutowych targach MEBLE POLSKA 2015, które odwiedziło rekordowe 20 tys. kupców z kilkudziesięciu krajów, czas na kolejne spotkanie branży. Tym razem w stolicy Wielkopolski zobaczymy ofertę kooperantów firm meblarskich. Od 6 do 9 października w Poznaniu podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema, po raz 31 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by szukać nowych kierunków rozwoju dla branży.
 

05.10.2015
Wybierz się z nami na wycieczkę! (video)

Nie możecie się doczekać kolejnych targów? My też nie! Zabieramy Was na wycieczkę po targach. Dołączcie i odkryjcie to, co w targach najciekawsze. Zobaczcie nasz najnowszy filmik.
 

05.10.2015
Targi Poznańskie na powrót poznańskie (video)

Dzień 5 października bez wątpienia przejdzie do historii – Międzynarodowe Targi Poznańskie stały się w 100% miejską spółką. Zapraszamy do obejrzenia wywiadów z Andrzejem Czerwińskim, Ministrem Skarbu Państwa i Jackiem Jaśkowiakiem, Prezydentem Miasta Poznania, którzy podpisali dziś stosowną umowę zmieniającą strukturę właścicielską oraz z Przemysławem Trawą, Prezesem Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich.
 

05.10.2015
Ostatnie przygotowania

Trwa końcowe odliczanie do 16. PKO Poznań Maratonu. Odprawy techniczne, transporty z pakietami startowymi i żywnościowymi, budowa stref startu i mety, to tylko kilka z licznych zadań z jakimi w ostatnich dniach będą zmagać się Organizatorzy. A wszystko po to, by już 9 października otworzyć progi Międzynarodowych Targów Poznańskich dla uczestników, rodzin oraz kibiców 16. PKO Poznań Maratonu.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4