Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
23.07.2017
Tych koncertowych wydarzeń nie można przegapić!

Jesienno-zimowy sezon koncertowy na Targach Poznańskich zapowiada się bardzo gorąco. Choć dopiero środek lata fani muzyki z niecierpliwością wyczekują chłodniejszych miesięcy, które przyniosą Poznaniakom kilka ważnych muzycznych wydarzeń.
 

22.07.2017
Podróż w przeszłość bimbą z 1928 roku

Zobacz Poznań z czasów naszych pradziadków! W trakcie „Soboty z historią” obejrzymy w Sali Ziemi film „Bimba Poznań 1928”. Już w sobotę 29 lipca na Targach Poznańskich, wstęp wolny!
 

22.07.2017
"Reksio" i dinozaury odwiedzą dziś MTP

Organizatorzy „Lata na Targach” zapraszają dziś na spotkania z bohaterami książek dla dzieci – sympatyczną Heksą i Reksiem, zajęcia plastyczne, naukę poznańskiej gwary, rozwiązywanie matematycznych łamigłówek oraz na poszukiwanie dinozaurów i ogrodnicze eksperymenty. Ponieważ 22 lipca jest dniem aproksymacji liczby PI część atrakcji będzie związana z tą ciekawą liczbą. Event „Tu się odkrywa!” skierowany jest do dzieci w wielu 3-8 lat, które są ciekawe świata. Wszystkie atrakcje są bezpłatne!
 

21.07.2017
Blisko, coraz bliżej...

Coraz bliżej do Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA oraz odbywającego się w tym samym czasie Festiwalu Starych Ciągników. Dwudniowy event odbędzie się w Wilkowicach koło Leszna w dniach 19-20 sierpnia.
 

20.07.2017
Tu jest dobra zabawa!

Zapraszamy wszystkie dzieci na festyn „Tu się odkrywa!”. W programie poszukiwanie dinozaurów, ogrodnicze eksperymenty, matematyczne łamigłówki, wizyta Reksia, Heksy i wiele więcej. Wstęp wolny!
 

.