Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
25.09.2017
Ruszyła 33. edycja POLAGRY (galeria)

W Poznaniu wystartowała kolejna edycja targów POLAGRA. To już 33. edycja tej imprezy. Bardzo szybki rozwój branży wymaga zmian w formule. Dlatego kolejna edycja targów POLAGRA Food będzie poświęcona głównie promocji eksportu, i odbędzie się już w maju.
 

25.09.2017
Polska żywność coraz bardziej popularna

Coraz lepsza koniunktura za granicą, stale rosnący eksport, przyzwoity wzrost gospodarczy w kraju i bardzo mocny popyt - w takich warunkach rozpoczyna się tegoroczny blok targów POLAGRA. To ogromna szansa dla przedsiębiorców z branży spożywczej, handlowej i gastronomicznej.
 

24.09.2017
Smaki Regionów 2017 otwarte (video)

Targi Smaki Regionów zostały oficjalnie otwarte. Podczas inauguracji obecny był między innymi Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jacek Bogucki oraz marszałkowie większości polskich województw. Nie zabrakło również koordynatora Europejskiej Sieci Regionalnego Dziedzictwa Kulinarnego Niclasa Fjellströma. W niedzielę przyznano nagrody dla najlepszych produktów i dań tworzonych tradycyjnymi metodami.
 

24.09.2017
Smaki Regionów 2017 (video)

Pierwszy dzień Targów Smaki Regionów 2017 w wielkim skrócie. Gotował dla nas między innymi Robert Makłowicz.
 

24.09.2017
Legendarna Polagra

Od poniedziałku zaczynają się targi Polagra-Tech, Polagra- Gastro, Polagra – Food oraz Pakfood oraz Invest Hotel - powszechnie jednak wciąż mówi się „jechać na Polagrę”, „pójść na Polagrę”. Polagra to marka i tradycja, a także symbol najważniejszych targów branży spożywczej w Europie Środkowo – Wschodniej.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact