Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
22.08.2016
Pionierski POL-ECO-SYSTEM Start-up Lab

Patrząc w przyszłość, Międzynarodowe Targi Poznańskie, jako pierwsze w europejskiej branży wystawienniczej uruchamiają Program Akceleracji Start-up’ów SMART WAY w odpowiedzi na potrzeby start-up’ów. Czym jest innowacyjność? Co to znaczy być innowacyjnym? Pytania intrygujące, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi.
 

21.08.2016
Doodle na sierpień

W sierpniu prezentujemy targowego doodle zaprojektowanego przez Marcina Mielcarka z Mosiny. To jeden z sześciu projektów nagrodzonych w konkursie „Doodle na 95-lecie MTP”. Co miesiąc na stronie www.mtp.pl prezentujemy kolejne projekty.
 

20.08.2016
Stare i nowe maszyny w Wilkowicach

Po czym poznać, że zbliżamy się do końca wakacji? Po rozkręcaniu się naszej targowej maszyny! Pod koniec sierpnia w Poznaniu odbędą się wyczekiwane Targi Mody, ale już dziś zapraszamy do Wilkowic pod Lesznem, gdzie jak co roku ma miejsce Wystawa Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA.
 

19.08.2016
A ja na to jak na Lato!

Codzienne zabawy i animacje dla dzieci, zajęcia taneczne, Akademia Reissa, rolki, gry planszowe, kino letnie to wszystko znajdziecie na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, gdzie cały czas trwa lato!
 

19.08.2016
Filip Czekała na Lecie z Książką

Czy wiesz, kto kiedyś rządził na Sołaczu? Gdzie w Poznaniu była Mała Azja? Kto naprawiał poznańskie koziołki, a kto konstruował wielobarwne neony oświetlające miasto? Małych i dużych odkrywców historii Poznania zapraszamy 20 sierpnia o godz. 11:00 na spotkanie z Filipem Czekałą, autorem bestsellera „Historie warte Poznania. Od Pewuki i Baltony do kapitana Wrony” i wspólnego zgłębiania tajemnic i ciekawostek stolicy Wielkopolski.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4