Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
30.08.2016
Żegnamy „Lato na Targach” (galeria)

Kolejna edycja „Lata na targach” przeszła do historii. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z ostatniego dnia tego wydarzenia, w którym w tym roku udział wzięło około 12 tys. osób.
 

30.08.2016
Modowy zawrót głowy (galeria)

Przed nami drugi dzień Targów Mody Poznań, wydarzenia na którym możemy podejrzeć najbliższe trendy i zorientować się, co będzie nosić się w najbliższych miesiącach w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z poniedziałku!
 

29.08.2016
Letnie Warsztaty CENTREX 2016 z udziałem MTP

Przyszłość targów w czasach digitalizacji i rola organizacji branżowych – te dwa tematy zdominowały letnie spotkanie CENTREX, Międzynarodowego Związku Statystyk Targowych, które odbyło się w dniach 25 – 27 sierpnia 2016 r. w Balatonfüred na Węgrzech.
 

26.08.2016
Pożegnaliśmy Lato

Wrzesień zbliża się nieubłaganie, a wraz z nim koniec wakacji i rozpoczęcie roku szkolnego. Choć musieliśmy pożegnać Lato na Targach, pozostały po nim piękne wspomnienia.
 

26.08.2016
Zapowiedź nowych trendów na targach w Poznaniu

Właściciele sklepów odzieżowych i obuwniczych z różnych części świata pojawią się w dniach 29-31 sierpnia na Targach Mody Poznań, aby zadecydować jak będzie wyglądać ulica w najbliższych dwóch sezonach.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4