Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
27.02.2017
Pięćset marek z trzydziestu krajów świata (galeria)

Producenci i dystrybutorzy około 500 firm i marek prezentują na Targi Mody Poznań trendy na sezon wiosna-lato 2017 oraz jesień-zima 2017/2018. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pierwszego dnia targów.
 

27.02.2017
Polskie meble walczą nie tylko niską ceną

- Polska branża meblowa ma się dobrze – taki wniosek można wynieść z konferencji prasowej Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli i Międzynarodowych Targów Poznańskich, która dziś odbyła się w Polskiej Agencji Prasowej.
 

27.02.2017
Wymarzony ogród w przyjaznej cenie? Tak!

Kwiaty, iglaki, meble i ozdoby wiklinowe, plecionki, narzędzia do ogrodu, ryby do oczek wodnych, grille – to i wiele więcej już niebawem na GARDENII! Najszerszy wybór cebulek, bylin i kwiatów do ogrodu to główna atrakcja Kiermaszu Ogrodniczego, który w dniach 3-4 marca odbędzie się w ramach Targów GARDENIA.
 

27.02.2017
Co będzie się nosić w sezonie letnim?

W poniedziałek rozpoczynają się największe w Polsce targi dla branży mody. W dniach od 27 lutego do 1 marca tysiące właścicieli sklepów z blisko 30 państw odwiedzą Targi Mody Poznań, aby zamówić najmodniejsze wzory dla swoich klientów.
 

26.02.2017
Dawid Kubiak najlepszym zawodnikiem Ligi Europy Centralnej

Ostatni konkurs podczas zawodów CSI3* na Cavaliadzie w Warszawie o nagrodę PKO Banku Polskiego pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Tarów Poznańskich, wyłonił zwycięzców Ligi Europy Centralnej. Do Pucharu Świata, odbywającego się w Omaha w stanie Nebraska w USA zakwalifikowali się w kolejności: Dawid Kubiak (POL), Gábor Szabó Jr. (HUN) oraz Rein Pill (EST).
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4