Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
09.12.2016
Targi dla zakochanych

Największe w Polsce targi ślubne odbędą się 15 stycznia na MTP. Dla wszystkich zwiedzających ten dzień może okazać się wyjątkowo szczęśliwy, ponieważ czekają na Was wyjątkowe nagrody, w tym romantyczna wycieczka do Rzymu! Zobaczycie też oszałamiające pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz ok. 300 wystawców ze wszystkich ślubnych branż. Imprezę poprowadzi znany i lubiany prezenter – Olivier Janiak!
 

07.12.2016
Alvaro Soler w lutym

Światowa gwiazda, królująca na szczytach list przebojów, odwiedzi Poznań 17 lutego 2017r. Koncert odbędzie się w Muzycznym Pawilonie 2. Już można kupować bilety na to wyjątkowe wydarzenie.
 

06.12.2016
Giełda muzyczna, wystawa i koncert – w sobotę będzie się działo!

Już 10 grudnia w Hali nr 2 MTP odbędzie się interdyscyplinarny festiwal Poznań Nowa Generacja. W ramach wydarzenia odbędą się cztery koncerty obiecujących lokalnych zespołów, wystawa plakatów, wystawa zdjęć oraz giełda płytowa, na którą wstęp jest za darmo.
 

05.12.2016
Zapraszamy na Poznański Koncert Noworoczny

14 stycznia w Sali Ziemi odbędzie się Poznański Koncert Noworoczny, a w nim jak zwykle mnóstwo niespodzianek, okraszonych wyjątkowymi doznaniami muzycznymi i wokalnymi. Ponownie wybierzemy się z Państwem w romantyczną podróż do czasów Straussów, wielkich bali, walca i przyjęć na tysiące osób!
 

04.12.2016
Grand Prix Poznania dla Marcela Ewen'a

Marcel Ewen na koniu EXCENEL V zdobył pierwsze miejsce w konkursie GRAND PRIX POZNANIA, o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania i magazynu Horse Business.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4