Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
 • Cavaliada
  Cavaliada
  Największe wydarzenie jeździeckie w Polsce
  Lublin 04 – 07 luty 2016
  Warszawa 25 – 28 luty 2016
  Poznań 01 - 04 grudnia 2016
 • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
  zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
 • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
 • PCC
  PCC
  NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
05.05.2016
Targi m.in. w Chile, Argentynie i Chinach z Urzędem Marszałkowskim Woj. Wlkp.

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego prowadzi nabór przedsiębiorstw na stoiska regionalne Województwa Wielkopolskiego w 2016 r. na targi wpisane w obszar Inteligentnych Specjalizacji: „Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów”. Nabór prowadzony jest do dnia 9 maja 2016 r. (poniedziałek) do godz. 12:00.
 

05.05.2016
Targi dają więcej!

To główne hasło ogólnopolskiej kampanii Polskiej Izby Przemysłu Targowego. Jej celem jest zachęcenie Polaków do odwiedzania targów i skorzystania z ich kompleksowej oferty. Bo targi dają więcej: czasu, kontaktów, wiedzy i pieniędzy!
 

05.05.2016
Największe przeboje The Beatles na żywo

Czterdzieści niezapomnianych przebojów legendarnej Czwórki z Liverpoolu zabrzmi 23 maja w Sali Ziemi Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na koncert w wykonaniu artystów będących głównymi wykonawcami w wielkim musicalowym hicie „Let it be” na londyńskim West End, zaprasza tixer.pl.
 

04.05.2016
Gwiezdne Wojny na Look-u

Kilkanaście wcieleń królowej Amidali, postaci z trylogii Star Wars, będzie można zobaczyć na targach fryzjerskich i kosmetycznych LOOK i beautyVISION, które odbędą się w tym tygodniu na terenie Targów Poznańskich. Bohaterka serii „Gwiezdne wojny” będzie inspiracją dla stylistów, którzy wezmą udział w konkursie „Kreator” w kategorii „Art&Hair”. Zmagania mistrzów sztuki fryzjerskiej z filmową stylizacją będzie można obserwować 7 maja (sobota) w pawilonie 3A.
 

04.05.2016
Ach, co za Look!

Konkurs Kreator, Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego oraz Mistrzostwa Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów, a także nowość – Mistrzostwa Polski w Barberingu, emocjonujące pokazy na Scenie Głównej, nowinki, premiery produktowe i specjalistyczne warsztaty – to wszystko już 7-8 maja na Forum Fryzjerstwa LOOK na MTP.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4