Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
22.10.2016
Duże emocje na małej scenie

Wszystkich uczestników Poznań Game Arena zapraszamy do uczestnictwa w wydarzeniach przygotowanych na MAŁEJ SCENIE, zlokalizowanej w pawilonie numer 7, w którym utworzona została Strefa Niezależnych Twórców Gier. Oto program wydarzeń!
 

22.10.2016
Zbzikowany weekend na MTP!

Znajdź swojego bzika na targach Happy Baby, Aqua&ZOO i HOBBY w dniach 22-23 października! Wśród licznych atrakcji pojawią się: rozwojowe zajęcia dla dzieci, spotkania z inspirującymi rodzicami, egzotyczne zwierzęta, strefa gier planszowych, wyścigi zdalnie sterowanych samochodów oraz przestrzeń zakupów z rabatami.
 

21.10.2016
Nowości sprzętowe i niespodzianki dla graczy (video)

Nie byliście na Poznań Game Arena VIP Day? Nic straconego! Telewizja Targowa MTP TV przygotowała dla Was wywiady z najbardziej gorącymi wystawcami targów!
 

21.10.2016
Szalone PGA (galeria)

Kto dziś odwiedził Poznań Game Arena mógł liczyć na komfort zwiedzania i pewność, że każda atrakcja będzie na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszego dnia targów!
 

21.10.2016
Za nami uroczyste otwarcie targów PGA

Na SCENIE TWITCH zebranych gości przywitał Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu MTP. Spotkanie było okazją do zachęcania publiczności do korzystania z przygotowanych atrakcji, a przede wszystkim do wyróżnienia najciekawszych ekspozycji wystawienniczych w konkursie Acanthus Aureus.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4