Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
18.12.2017
Jacek Hugo-Bader gościem TOUR SALONU 2018

Podróżnik, który z reporterską umiejętnością opisuje historie, miejsca i ludzi, których spotkał podczas swoich wypraw przyjedzie specjalnie na TOUR SALON. Opisane przez niego historie tak wciągają, że trudno oderwać się od książki.
 

17.12.2017
POLAGRA-PREMIERY 2018. Czym zaskoczy branżę rolniczą?

Przygotowania do kolejnej, siódmej edycji Międzynarodowych Targów Rolniczych POLAGRA-PREMIERY nabierają rozpędu. Wśród firm, które potwierdziły już swój udział znajdują się niekwestionowani liderzy. Nie zabraknie też nowych marek, które planują swoje wejście na rynek.
 

16.12.2017
Aby ślub był jak z bajki

Największe w Polsce targi ślubne odbędą się w Poznaniu 14 stycznia 2018r. w pawilonach MTP. Na zwiedzających czekają wspaniałe nagrody, w tym romantyczna wycieczka do Rzymu. Zobaczyć będzie można widowiskowe pokazy mody ślubnej, występy artystyczne oraz ok. 300 wystawców z wszystkich ślubnych branży. Imprezę poprowadzi po raz kolejny znany i lubiany prezenter – Tomasz Kammel.
 

15.12.2017
Są już bilety na Motor Show!

Czy wszystkie prezenty na Święta już kupione? Każdy motomaniak na pewno ucieszy się z biletu na targi Poznań Motor Show 2018 pod choinką! Przedsprzedaż właśnie ruszyła.
 

14.12.2017
Budma większa niż rok temu? Wszystko na to wskazuje!

Targi Budma odbędą się na przełomie stycznia i lutego 2018 roku. Już teraz można sprawdzić w Katalogu Wystawców, jakie firmy zdecydowały się wziąć udział w targach.
 

.
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.
Napisz do nas.
contact