Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
15.08.2017
Kayah & Bregović w Muzycznym Pawilonie 2!

Kayah i Goran Bregović po 17 latach przerwy ponownie łączą siły i wyruszają w wielką trasę koncertową. Artyści wystąpią wspólnie na 7 koncertach w Polsce. Swój kultowy repertuar z płyty “Kayah i Bregović” zagrają m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i... Poznaniu, gdzie wystąpią już 18 września.
 

14.08.2017
Koncertowa Jesień na targach

Na targi wraca cykl Koncertowa Jesień, w ramach którego w Muzycznym Pawilonie 2 wystąpią m.in. ØRGANEK i Strachy na Lachy! W tym roku część dochodu z biletów agencja Go Ahead przeznaczy na wsparcie serwisu popularyzującego profilaktykę raka.
 

11.08.2017
Wieczór z dobrą kuchnią

11 znamienitych kucharzy, 7 dań i menu degustacyjne z motywem przewodnim „Pobudź zmysły i odkryj żywioły”. Zapraszamy 2 września do restauracji GARDENcity!
 

09.08.2017
Odliczanie do Kongresu Kobiet

Zaledwie miesiąc dzieli nas od niezwykłego wydarzenia, którego uczestniczki będą debatowały na targach o polityce, ekologii, kulturze i ważnych społecznie problemach. Pierwszy organizowany poza Warszawą ogólnopolski Kongres Kobiet rozpocznie się już 9 września.
 

08.08.2017
Maraton wraca na targi!

Blisko 3 500 nazwisk liczy już lista startowa 18. PKO Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza, który po raz kolejny zakończy się na terenie MTP.
 

.
contact