Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
26.07.2016
Nie samą polityką delegat żyje

Cały dzień uczestniczą w wykładach i prelekcjach, a wieczorem rozsmakują się w polskiej kuchni. O kim mowa? O uczestnikach 24. Światowego Kongresu Politologów IPSA, który ma miejsce na Targach Poznańskich.
 

26.07.2016
"Lato na Targach" dzieciom (galeria)

Każdego tygodnia, od wtorku do soboty animatorzy Bajanki dbają, aby uśmiech nie schodził z twarzy każdego dziecka, które odwiedza „Lato na Targach”. Jaki jest ich sekret na udaną zabawę? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!
 

25.07.2016
Tysiące politologów na MTP [GALERIA]

Światowy Kongres Politologów IPSA rozpoczęty! Do Poznania zjechali się politolodzy z całego świata aby wysłuchać wykładów wielkich osobistości z tej dziedziny nauki, dyskutować i wymieniać się spostrzeżeniami na temat bieżących problemów współczesnego świata.
 

25.07.2016
Nowe kolekcje na Targach Mody Poznań

Już w dniach 29-31 sierpnia właściciele sklepów odzieżowych i obuwniczych z różnych części świata przyjadą do Poznania, aby poznać trendy i zamówić nowe kolekcje dla swoich klientów.
 

24.07.2016
Nie tylko ciągniki

Organizacja Wystawy Rolniczej ROLTECHNIKA w ostatni weekend sierpnia stało się już tradycją. W tym roku XI odsłona tego eventu połączona z XV edycją Festiwalu Starych Ciągników i Maszyn Rolniczych im. Jerzego Samelczaka będzie miała miejsce w dniach 20-21 sierpnia 2016 roku w Wilkowicach.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4