Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
 
Aktualności
27.07.2016
Gdy demokracja zawodzi

Na Targach Poznańskich trwa 4 dzień 24. Światowego Kongresu Politologów IPSA. Dziś pośród wielu innych wydarzeń, szczególne zainteresowanie wzbudził wykład Petera Anyang’a Nyong’o z Kenii.
 

27.07.2016
Kino z widokiem na Iglicę

W najbliższy czwartek w ramach „Lata na Targach” zapraszamy do Kina Letniego Banków Spółdzielczych SGB na film „Mama” w reżyserii Xaviera Dolana. Początek projekcji o godz. 21.30.
 

27.07.2016
Drema dzieciom. Zapraszamy do współpracy!

Projekt DREMA DZIECIOM ponownie zagości na Międzynarodowych Targach Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2016. Wyprodukowane meble w pokazowej fabryce mebli przekazane zostaną z pomocą Caritas Archidiecezji Poznańskiej do wybranych domów dziecka.
 

26.07.2016
Nie samą polityką delegat żyje

Cały dzień uczestniczą w wykładach i prelekcjach, a wieczorem rozsmakują się w polskiej kuchni. O kim mowa? O uczestnikach 24. Światowego Kongresu Politologów IPSA, który ma miejsce na Targach Poznańskich.
 

26.07.2016
"Lato na Targach" dzieciom (galeria)

Każdego tygodnia, od wtorku do soboty animatorzy Bajanki dbają, aby uśmiech nie schodził z twarzy każdego dziecka, które odwiedza „Lato na Targach”. Jaki jest ich sekret na udaną zabawę? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4