Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
05.12.2016
Zapraszamy na Poznański Koncert Noworoczny

14 stycznia w Sali Ziemi odbędzie się Poznański Koncert Noworoczny, a w nim jak zwykle mnóstwo niespodzianek, okraszonych wyjątkowymi doznaniami muzycznymi i wokalnymi. Ponownie wybierzemy się z Państwem w romantyczną podróż do czasów Straussów, wielkich bali, walca i przyjęć na tysiące osób!
 

04.12.2016
Grand Prix Poznania dla Marcela Ewen'a

Marcel Ewen na koniu EXCENEL V zdobył pierwsze miejsce w konkursie GRAND PRIX POZNANIA, o nagrodę PKO Banku Polskiego, pod patronatem Prezydenta Miasta Poznania i magazynu Horse Business.
 

04.12.2016
Trwa jarmark świąteczny (galeria)

Leniwa niedziela? Nie u nas! Dziś ostatnia okazja, aby zakupić prezenty na Festiwalu Sztuki i Przedmiotów Artystycznych i wziąć udział w pokazach i zawodach sportowych na Cavaliadzie!
 

03.12.2016
Zabawa przy dobrej muzyce i stukocie końskich kopyt

Trybuny wypełnione po brzeg i emocjonująca walka na arenie sportowej Cavaliady - tak wyglądał sobotni konkurs SPEED & MUSIC, rozgrywany o nagrodę firmy PKN Orlen, pod patronatem Prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz pod patronatem Radio ESKA.
 

03.12.2016
Ubieramy Iglicę na zimę [VIDEO]

Iglica zyskała ciepły szalik na zimę. Targowa ekspedycja zawiesiła na Iglicy ogromny łańcuch choinkowy. Sezon świąteczny uważamy za otwarty!
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4