Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP POZNAŃ Polska
 
  • NOWA PLATFORMA INTERNETOWA
    zobacz więcej: www.strefawystawcy.pl
  • TWOJA TELEWIZJA TARGOWA
  • PCC
    PCC
    NAJNOWOCZEŚNIEJSZA SALA WIDOWISKOWO-KONCERTOWA W POLSCE
Aktualności
23.01.2017
Pracujesz na targach? To Twoje święto!

Zapraszamy do wspólnego obchodzenia Światowego Dnia Targów – już 7 czerwca 2017 roku.
 

23.01.2017
Co nas czeka na tegorocznej Budmie

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA, które odbędą się w dniach 7 -10 lutego, to od wielu lat najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, które rokrocznie gromadzi niemal 45 000 zwiedzających. Wydarzeniem towarzyszącym są Targi Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad WINDOOR-TECH.
 

22.01.2017
Aaaa…Poznański Lider Przedsiębiorczości poszukiwany

Trwa XIV edycja konkursu o tytuł Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, adresowanego do mikro, małych i średnich przedsiębiorców oraz startupów z Poznania i Powiatu Poznańskiego. Udział jest bezpłatny, zgłaszać się można do 28 lutego.
 

21.01.2017
Gigantyczne akwarium zachwyci dzieci i dorosłych

Olbrzymi zbiornik o pojemności 23 tysięcy litrów przyjedzie z Portugalii i stanie się głównym areną prezentacji podczas Targów Wędkarskich RYBOMANIA, które rozpoczną się 17 lutego. Grupy szkolne i przedszkolne będą mogły akwarium obejrzeć za darmo kilka dni wcześniej.
 

20.01.2017
Zanim ruszysz w las, przyjdź na Knieje!

W przedostatni weekend lutego 2017 roku w Poznaniu odbędą się Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, które będą częścią bloku targów CZTERECH PASJI, który w tym roku zajmie rekordową powierzchnię ekspozycyjną – 10 hal. Z czego aż dwie będą poświęcone wyłącznie pasjonatom myślistwa.
 

.
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
alternative baner 4