World Trade Center Poznań

7 kontynentów, 100 państw, 330 biur i ponad 750 000 instytucji oraz przedsiębiorstw - tak w liczbach prezentuje się zasięg działalności WORLD TRADE CENTERS ASSOCIATION.

World Trade Center Poznań, podobnie jak pozostałe 330 biur WTC w 100 krajach, na wszystkich kontynentach, aktywnie promuje międzynarodowy handel i ułatwia kontakty biznesowe. Nie ma drugiej takiej instytucji w Polsce, oferującej taki zakres usług firmom polskim i zagranicznym.

Będąc członkiem międzynarodowego stowarzyszenia WTCA i mając jednocześnie siedzibę w mieście będącym centrum targowo-handlowym, poznańskie World Trade Center jest doskonałym centrum wspiercia w rozwijaniu kontaktów handlowych i eksportowych z całym światem. Dzięki szybkiej wymianie informacji między biurami World Trade Centers Poznań działa nowocześnie i profesjonalnie.

Hotele

Zajmujemy się profesjonalnie obsługą zwiedzających oraz wystawców w zakresie rezerwacji miejsc noclegowych w czasie wydarzeń targowych oraz innych imprez organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Posiadamy w swojej bazie szeroką ofertę Hoteli oraz innych obiektów noclegowych w atrakcyjnych lokalizacjach oraz po atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Posiadamy doświadczenie w organizacji zakwaterowania nie tylko dla gości indywidualnych ale również dla uczestników dużych wydarzeń typu: kongresy, konferencje oraz spotkania firmowe.

Targi po godzinach

Targi po Godzinach to unikatowy projekt kierowany do Klientów Grupy MTP, którego celem jest uprzyjemnienie Państwu pobytu w Poznaniu. Wiemy, że po wyczerpującym dniu targowym, zarówno wystawcy, zwiedzający, jak również uczestnicy konferencji organizowanych w Poznań Congress Center, szukają możliwości spędzenia czasu w mniej formalnej atmosferze, poza terenem targów. Skorzystanie z rekomendowanych przez program miejsc i aktywności to gwarancja wysokiej jakości usług, przyjaznej atmosfery i korzystnych cen. Dzięki różnorodnej ofercie oraz wiarygodnym i sprawdzonym firmom uczestniczącym w projekcie Targi po Godzinach, każdy znajdzie dla siebie pomysł na relaks zgodnie z własnymi upodobaniami.

MTP TV

Telewizja targowa, relacje z imprez targowych, najważniejsze i najciekawsze wydarzenia w oku kamery, wywiady ze specjalistami, rozmowy z gośćmi specjalnymi, nowości wystawiennicze, premiery światowe w relacjach naszych reporterów i operatorów. W MTP TV możesz zaistnieć, zamów reklamę, wywiad, film, zaproś nas na swoje stoisko, do swojej firmy. Pochwal się tym, co masz najlepsze.