IRONMAN POLAND 2023 – rejestracja ruszyła

Podziel się

25 października ruszały zapisy na zawody serii IRONMAN Poland 2023, które ponownie zagoszczą w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Zmagania odbędą się 3 września 2023 r.

Miniony sezon był dla serii IRONMAN Poland wyjątkowy. Po raz pierwszy bowiem zawodnicy rywalizowali w Poznaniu. Stolica Wielkopolski stała się więc obok Gdyni i Warszawy trzecim polskim miastem z zawodami spod szyldu IRONMAN. Jak wyglądały premierowe zawody Enea IRONMAN 70.3 Poznań:

25 października w portalu SlotMarket.pl uruchomione zostały zapisy na wszystkie przyszłoroczne zawody z serii IRONMAN organizowane w Polsce. Tradycyjnie, pierwsza możliwość rywalizacji została zaplanowana 11 czerwca w Warszawie. Następnie – w pierwszy weekend sierpnia - triathloniści pojawią się w Gdyni. Zakończenie sezonu IRONMAN Poland 2023 odbędzie się natomiast 3 września w Poznaniu.

- To będzie kolejny sezon pełen triathlonowych emocji pod szyldem IRONMAN mówi Łukasz Maleszewski, rzecznik prasowy zawodów.Wiemy jednak, że niezbędny sprzęt, przygotowanie do startu, a na końcu sam udział w zawodach, łącznie z dojazdem i zakwaterowaniem, wiążą się z niemałymi wydatkami po stronie zawodników. Oferujemy więc szereg opcji, które mają zminimalizować ryzyko finansowe po stronie zawodników i dać im maksymalną elastyczność w czasie całego sezonu dodaje.

Zawodnicy otrzymają możliwość wyboru w wielu obszarach, począwszy od waluty i metody realizacji płatności. Organizatorzy oferują też nowe rozwiązania, zapewniające większą elastyczność po dokonaniu rejestracji i bezpieczeństwo wydanych na ten cel pieniędzy. Najwięcej korzyści zyskają Ci, którzy najwcześniej podejmą decyzję o starcie w zawodach.

- To realizacja postulatów zawodników, które zgłaszali nam w przeszłości. Wierzymy, że w dzisiejszych czasach ta elastyczność, różnorodność form płatności i zwiększone bezpieczeństwo zainwestowanych pieniędzy są szczególnie ważne. Chcemy, by zawodnicy czuli, że ich pieniądze są bezpieczne i mogli w pełni cieszyć się drogą wiodącą ku mecie zawodów IRONMAN mówi Łukasz Maleszewski.

Znane są już opłaty startowe, które w pierwszym progu cenowym wyniosą:

- dystans IRONMAN: 520 EUR;

- dystans IRONMAN 70.3: 260 EUR;

- dystans olimpijski (5150 Triathlon Series): 90 EUR.

Więcej informacji można znaleźć na: www.ironmanpoznan.pl.

Tradycyjnie najlepsi uczestnicy rywalizacji w Warszawie, Gdyni oraz Poznaniu będą mogli uzyskać sloty uprawniające do startu w Mistrzostwach Świata IRONMAN i IRONMAN 70.3.