LABS EXPO Targi Wyposażenia i Technologii Laboratoryjnych

Podziel się

Już w środę, 26 kwietnia, rozpoczyna się premierowa edycja targów Labs Expo. To zupełnie nowy projekt skierowany do profesjonalistów na co dzień pracujących w laboratoriach, działach kontroli jakości, działach R&D, na uczelniach wyższych i w placówkach naukowo-badawczych.

Targi LABS EXPO cieszą się dużym zainteresowaniem firm, które będą mogły zaprezentować sprzęt i najnowocześniejsze rozwiązania dla laboratoriów spożywczych, przemysłowych, analitycznych, medycznych, biologicznych, spożywczych, środowiskowych, kosmetycznych i innych. Na miejscu będzie można poznać ofertę ponad 80 wystawców oferujących m.in. meble, akcesoria, szkło laboratoryjne, aparaturę analityczną, kontrolną i pomiarową, sprzęt optyczny, systemy informatyczne etc.

Targi LABS EXPO to wydarzenie łączące naukę z biznesem, dlatego oprócz części wystawienniczej istotnym elementem targów będzie program merytoryczny i część edukacyjna. W programie można znaleźć kilkanaście branżowych konferencji, prezentacji czy wykładów, między innymi ekspertów Laboratorium Kryminalistycznego Policji z Poznania. Z kolei Straż Pożarna zaprezentuje swoje mobilne laboratorium.

>>Sprawdź program<<

Targi LABS EXPO otrzymały Patronat Honorowy Polskiej Akademii Nauk, Prezydenta Miasta Poznania, Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Rektora Politechniki Poznańskiej oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Organizatorem wydarzenia jest Nowy Adres

Dowiedz się więcej: www.labsexpo.pl

26-27 kwietnia, Poznań Congress Center

>> Zarejstruj się <<