Przyjdź na Targi Mieszkań i Domów

Podziel się

Targi odbywają się dwa razy do roku, podczas wiosennej i jesiennej edycji. Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Poznańskie w dniach 16-17 marca

Targi Mieszkań i Domów organizowane są przez spółkę Nowy Adres należącą do Grupy MTP.  To wydarzenie dla każdego, kto poszukuje nieruchomości - na potrzeby własne lub inwestycyjnie.

Wiemy, że w obecnych czasach proces poszukiwania może być długi i stresujący. Oglądanie ofert w Internecie i czas, który trzeba poświecić na odwiedzenie wielu biur sprzedaży oraz placów budowy, może wydawać się nie lada wyzwaniem. Dlatego w jednym miejscu skupiamy lokalnych deweloperów, firmy budowlane, przedstawicieli polskich i zagranicznych pośredników nieruchomości, architektów, firmy z branży wykończeniowej, producentów i dystrybutorów sprzętu oraz materiałów budowlanych.

Współpracujemy z doświadczonymi ekspertami z zakresu sprzedaży, finansowania i projektowania wnętrz. Na ich wykładach w specjalnie przygotowanych strefach prelekcyjnych BEZPŁATNIE mogą Państwo dowiedzieć się m. in. jak bezpiecznie kupić lub sprzedać mieszkanie, jak obliczyć swoją zdolność kredytową, gdzie szukać najkorzystniejszych ofert kredytów hipotecznych, a nawet jak zaaranżować nowe mieszkanie, by najlepiej zaspokajało potrzeby całej rodziny. Podczas kilku godzin spędzonych na naszym wydarzeniu, można zebrać wszystkie najważniejsze informacje na temat procesu zakupu oraz szczegółowo poznać oferty deweloperów.

Jeśli szukasz swojego wymarzonego M nie możesz przegapić Targów Mieszkań i Domów.

 

Targi Mieszkań i Domów Poznań

16-17 marca 2024, Międzynarodowe Targi Poznańskie

>> Bilety << 

 

PARKING

Zapraszamy na nowo otwarty parking podziemny - Parking PWK. Trzypoziomowy parking posiada 650 miejsc parkingowych i zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11 - wjazd tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP.

>> więcej informacji o parkingu PWK