Trwa Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie

Podziel się

Wykład inauguracyjny Edwina Bendyka, prezesa zarządu Fundacji im. Stefana Batorego rozpoczął tegoroczne Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie. Hasło przewodnie 12. edycji Forum to „Na fali zmian”.

Forum Rynku Nieruchomości rozpoczął gość specjalny, Edwin Bendyk, prezes zarządu Fundacji im. Stefana Batorego, który w swoim wykładzie próbował określić kierunki potencjalnych zmian na świecie i jego możliwej przebudowy w odpowiedzi na zaistniałe liczne kryzysy i wyzwania geopolityczne. Było to spojrzenie całościowe, nie tylko ukierunkowane na branżę nieruchomości. Gość specjalny, podjął się też próby odpowiedzi na pytanie, nurtujące chyba wszystkich: jak z optymizmem patrzeć w przyszłość?

Forum Rynku Nieruchomości w Sopocie to dyskusje, panele i rozmowy. W wydarzeniu bierze udział ponad 500 uczestników. Organizatorem wydarzenia jest Nowy Adres SA, firma należąca do Grupy MTP.

Szczegółowe informacje dotyczące programu Forum Rynku Nieruchomości można sprawdzić na stronie: https://www.biznesowi.pl/konferencje/forum-rynku-nieruchomosci/