Warsaw Caravaning Festival – trzecia edycja imprezy 11 i 12 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec

Podziel się

Caravaningowa Majówka na Torze Służewiec – trzecia edycja Warsaw Caravaning Festival

To kompleksowe wydarzenie skierowane do wszystkich pasjonatów kamperów i przyczep kempingowych, które stwarza przestrzeń dla integracji środowiska caravaningowego z targami branżowymi. Kampery, kampervany, przyczepy kempingowe, namioty dachowe, kapsuły mobilne czy technologie kempingowe – to wszystko zobaczymy w targowej części imprezy w Strefie Expo, która jest głównym caravaningowym puntem imprezy. Nie zabraknie też stref specjalnych - Retro i Vanlife, czyli miejsc gdzie można spotkać ulubionych Vanliferów oraz pasjonatów. Odwiedzając strefę RENT YOUR CAMPER można zaplanować podróż w kamperze lub z przyczepą. Tradycyjnie już podczas Warsaw Caravaning Festival odbędzie się Zlot Caravaningowy. Rozpocznie się 10 maja - dzień przed częścią targową. Na uczestników czeka sobotnia biesiada i możliwość spędzenia trzech dni w pięknej zielonej lokalizacji jaką jest Tor Służewiec. 

 Ważnym elementem Warsaw Caravaning Festival są też popołudniowe wyścigi konne, na które można wejść w cenie biletu.

Organizatorami imprezy są: Grupa MTP oraz Polska Grupa Caravaningowa. Głównymi partnerami zostali: Polski Związek Motorowy, Camprest.com oraz Polski Caravaning. Całość odbędzie się pod patronatem Caravans Salon Poland.

11-12 maja 2024 (Zlot od 10 maja) od 9:00 do 19:00
Tor Wyścigów Konnych Służewiec
Warszawa, ulica Puławska 266 (wejście/wjazd od ul. Puławskiej)

 

 TEREN IMPREZY/PODZIAŁ NA STREFY

EXPO - miejsce prezentacji kamperów, przyczep, akcesoriów i usług związanych z caravaningiem i turystyką

STREFA VANLIFE - strefa gdzie będzie można spotkać podróżników i vanliferów, porozmawiać i podziwiać oryginalne pojazdy

STREFA WYŚCIGOWA - dostępna tylko w trakcie wyścigów konnych w sobotę i niedzielę od 13:30 do 19:00  w cenie biletu na Warsaw Caravaning Festival oraz w cenie Parceli na ZLOT

ZLOT - strefa przeznaczona jedynie dla uczestników Zlotu Caravaningowego, w której na podstawie wykupionej parceli można przebywać od piątku od 15:00 do niedzielnego wieczoru.

GASTRONOMIA – oferta gastronomiczna food trucków czy namiotów. Również w tym miejscu odbędzie się Biesiada dla uczestników Zlotu.

SCENA - spotkania, wykłady, prelekcje i część artystyczna imprezy

STREFA RETRO - strefa przygotowana we współpracy z grupą Camper Majstry. Klasyki caravaningowe i inne ciekawe pojazdy sprzed lat

SERWIS - miejsce, w którym będzie można zrzucić szarą wodę i napełnić zbiornik nową

 

Bilety Dowiedz się więcej