Warszawski Teatr 6.piętro w Poznaniu

Podziel się

"Szkło kontaktowe live&touch" i „Piękna Lucynda” to dwa spektakle warszawskiego Teatru 6.piętro, które będzie można obejrzeć w najbliższym czasie w Sali Ziemi Poznań Congress Center.

 

"Szkło kontaktowe live&touch" 

14-06-2022 18:00 | 20:30

Poznań, Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Teatralna wersja "Szkła kontaktowego", programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina. Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów. 

Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów. 

Prawdziwymi gwiazdami show, są jak zawsze w Szkle Kontaktowym politycy. Widzowie mogą obejrzeć w krótkich filmikach video najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 17 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja Szkła Kontaktowego – najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego. 

Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia. 

Widzowie mogą skorzystać z rzadkiej okazji stanięcia twarzą w twarz z gospodarzami Szkła Kontaktowego i podzielenia się z nimi swoimi opiniami. 

To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark z pewnością pozyska rzesze wiernych widzów, czekających na kolejne jego odsłony. 

Bilety dostępne na stronie ToBilet.pl

 

„Piękna Lucynda”

23-06-2022 17:00 | 20:30

Poznań, Sala Ziemi, Poznań Congress Center

Pełna rozkoszy komedia muzyczna, skrząca się erotyką, wpadającymi w ucho piosenkami Mariana Hemara. Pełna humoru i inteligentnych żartów. „Piękna Lucynda” to błyskotliwy pastisz „Natrętów” Józefa Bielawskiego. Doskonała zabawa formą, gatunkiem i tradycją, za którą skrywa się kunsztowne piękno i wzruszająca poezja minionych epok teatru literackiego.

To historia namiętnej miłości dwojga młodych ludzi w Warszawie XIX wieku. Opowieść muzyczna, w której losy bohaterów przeplatają się ze sobą tworząc barwny obraz relacji damsko – męskich. Sztuka jest dowcipnym i wysublimowanym portretem porywów ludzkiego serca.

Na scenie wybitni aktorzy w zniewalających kostiumach z epoki i w barwnej scenografii tańczą, śpiewają, bawią i wzruszają.

Ta sztuka, to jak mówią nasi Widzowie: „Arcydzieło gatunku i powrót do klasycznego teatru”.

Spektakl reżyseruje dyrektor artystyczny Teatru – Eugeniusz Korin, twórca takich bestsellerów naszej sceny jak Zagraj to jeszcze raz, Sam,  Niezwyciężony czy ART.

Bilety: dostepne na stronie ToBilet.pl