GARDENIA 2021

Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu

04-06.11.2021, Poznań

W dniach 4-6 listopada 2021 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się XV edycja największej ekspozycji roślin, maszyn i urządzeń ogrodniczych. Z uwagi na zmiany klimatyczne tematem przewodnim Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury GARDENIA będzie retencja i racjonalne gospodarowanie wodą w ogrodzie.GARDENIA to kreator rynku ogrodniczego, który z jednej strony pośredniczy w procesie wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów, z drugiej zaś motywuje polskie i zagraniczne firmy do tworzenia skutecznych strategii biznesowych na kolejne lata. Targi GARDENIA umożliwiają zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej, które co roku prezentują bardzo bogaty wachlarz produktów i usług na swoich pięknie zaaranżowanych stoiskach.

Targi GARDENIA skupiają nie tylko czołowych producentów, ale większość operujących na polskim rynku dostawców. GARDENIĘ można opisać jako panoramę branży również z uwagi na zróżnicowane grono zwiedzających, szczególnie tych biznesowych. W ramach Programu HOSTED BUYERS Targi GARDENIA odwiedzają również kupcy i hurtownicy z kilkunastu krajów świata.

Dwa pierwsze dni przeznaczone są dla przedstawicieli handlu, ostatni zaś dla szerokiej publiczności. W dniach 5-6 listopada 2021 roku odbędzie się GARDENIOWY Targ Ogrodniczy, podczas którego miłośnicy zieleni będą mogli zakupić kwiaty, rośliny i akcesoria do swojego ogrodu.

Osoby marzące o własnym, baśniowym zakątku, cudownym azylu, w którym królują wielobarwne kwiaty i piękne dekoracje, również znajdą na GARDENII coś dla siebie! Prócz zwiedzania bardzo różnorodnej i bogatej ekspozycji, zwiedzający będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach i spotkać się z gwiazdami wielkiego formatu, specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w ogrodnictwie, jak Marek Jezierski czy Witold Czuksanow.