POZNAŃ GAME ARENA 2020

Targi Gier i Multimediów

20-22.11.2020, Poznań

Największe targi gier i rozrywki w Polsce!

Poznań Game Arena to wydarzenie gamingowe najwyższej rangi, impreza z długą tradycją i coroczne święto fanów gier komputerowych, technologii i rozrywki.

Co roku na PGA w Poznaniu pojawiają się dziesiątki tysięcy graczy i pasjonatów świata wirtualnego (w 2019 roku – było to 79 tysięcy uczestników) oraz najlepsi producenci gier, sprzętu i oprogramowania. Ponad 200 wystawców z kilkunastu krajów świata, premiery najnowszych tytułów i najnowszych rozwiązań technicznych dla graczy i ponad 1500 różnego typu stanowisk do testowania gier. To wszystko sprawia, że Poznań Game Arena jest największą imprezą gamingową w Europie Środkowo-Wschodniej.

Targi Poznań Game Arena to miejsce, gdzie każdy fan gier komputerowych znajdzie coś dla siebie. Liczne konkursy, testy, pokazy, spotkania z gwiazdami, rozgrywki e-sportowe na najwyższym poziomie i specjalne strefy, tworzą niezwykłą atmosferę PGA.

Spotkaj się z Youtuberami!

Nieodłączną częścią PGA, jest strefa Stars4Fans, czyli „meetup” z największymi polskimi Youtuberami. Każdego roku, fani mają okazję do spotkania kilkudziesięciu swoich ulubionych twórców w jednym miejscu. Więcej informacji na: http://www.stars4fans.pl/

Podziwiaj niesamowitych Cosplayerów!

Każda edycja PGA to również konkurs Cosplay Show, na którym swoje niesamowite kreacje i „wcielenia” w postacie z gier pokazuje 30 finalistów konkursu. Podczas Poznań Game Arena twórców Cosplay można spotkać na każdym kroku. W 2019 roku odwiedziło nas blisko 500 przebranych uczestników.

Zobacz premiery gier i sprzętu komputerowego!

Premiery i pokazy przedpremierowe, to jedna z głównych atrakcji PGA. Co roku, w Poznaniu pokazywane są nowości z całego świata, mają miejsce Polskie a nawet europejskie premiery gier? W ubiegłym roku uczestnicy mogli zobaczyć przedpremierowy pokaz gry Cyberpunk 2077 a także zagrać w nowości od Nintendo, Kubisowi czy wydawnictwa Koch Media.