Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej

Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej 2018

23-25.03.2018, Poznań

Prestiżowe publikacje dydaktyczne, specjalistyczne i popularnonaukowe, spotkania autorskie oraz panele dyskusyjne to tylko część atrakcji 22. Poznańskich Targów Książki Naukowej i Popularnonaukowej.

W 2016 r. Wydawnictwo Naukowe UAM, jako organizator znanych wcześniej "Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej", porozumiało się z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi w sprawie wspólnej organizacji tego wydarzenia. Dzięki współpracy spotkanie z książką specjalistyczną nabrało nowego wymiaru.

Odkryj nowości największych wydawnictw naukowych

Zarówno najnowsze jak i te dobrze znane pozycje, pojawią się w ofercie wydawnictw najważniejszych ośrodków naukowych z całej Polski oraz wydawców książek popularnonaukowych.

Książki to tylko początek atrakcji, które na Ciebie czekają

Bogatą ofertę wydawców uzupełnią interesujące spotkania, prelekcje i panele dyskusyjne. Cykliczne spotkania branżowe Forum Wydawców oraz trzy konkursy przeznaczone dla wydawców książki naukowej i popularnonaukowej co roku cieszą się dużą popularnością środowiska badawczego.

W trakcie targów zostaną przyznane nagrody za na najlepszą książkę akademicką, najlepszą książkę popularnonaukową oraz o nagroda Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych im. księdza Edwarda Pudełki Poznań 2018.

22. Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej to doskonała platforma do wymiany doświadczeń, wiedzy oraz kontaktów między przedstawicielami branży, a czytelnikami. Odwiedź nas 23-25 marca i poznaj nowy wymiar książki naukowej.

Organizatorzy:

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.

Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Partnerzy:

Stowarzyszenie Wydawców Szkół Wyższych

Polskie Towarzystwo Wydawców Książek

;