Targi Wędkarskie Rybomania Poznań

Rybomania Poznań 2021

05-07.03.2021, Poznań

Rybomania Poznań 2021

Wydarzenie zrodzone z miłości do wędkarstwa - przez pasjonatów dla pasjonatów.

RYBOMANIA to największe i najważniejsze wydarzenie wędkarskie w Europie. Wyróżnia je obecność w trzech miastach (Gliwicach, Warszawie i Poznaniu), setki wystawców, dziesiątki tysięcy metrów kwadratowych ekspozycji i ponad 60 000 zwiedzających rocznie. To właśnie na RYBOMANII prezentowane są nowości produktowe najbardziej renomowanych marek świata.


RYBOMANIA jest też areną pokazów specjalnych. Intensywny program wydarzeń z udziałem mistrzów wędkarstwa przyciąga jak magnes, a opowieści o sprzęcie, niezwykłych łowiskach i wielkich rybach integrują i inspirują dziesiątki tysięcy pasjonatów wędkarstwa niezależnie od poziomu ich doświadczenia.

Rybomania Poznań to miejsce gdzie prezentowane są nowości rynkowe wszystkich najważniejszych marek wędkarskich na świecie. Będzie tu można zarówno nawiązać kontakty biznesowe jak i dokonać zakupów i przygotować się do nadchodzącego sezonu. Miejsce pełne wędkarskich emocji i eksperckiej wiedzy, którą dzielą się zaproszeni goście – gwiazdy wędkarstwa. Wraz z nimi kreowane są inicjatywy takie jak Strefa Trendów czy Akademia Młodego Wędkarza, które urozmaicają i podkreślają charakter Rybomanii, jako nie tylko targów ale i społeczności, która jest regularnie budowane od kilku lat.

;