Contact Center

Jesteśmy operatorem blisko 2-milionowej bazy danych z wielu gałęzi gospodarki.

Posiadamy bogate doświadczenie w kampaniach telemarketingowych, mailingowych i e-mailingowych.

Tworzymy kampanie na miarę potrzeb Klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić? Zapraszamy do współpracy!

Precyzyjne dotarcie do klienta

Doświadczenie

Profesjonalizm

Zamów kampanię e-mailingową lub SMS

Telefon jest obecnie wielozadaniowym gadżetem i coraz częściej również „osobistym centrum dowodzenia”, który zawsze „mamy pod ręką”. Pomimo pojawiających się coraz to nowych mobilnych komunikatorów, liczba wysyłanych sms-sow w najbliższych latach wciąż będzie rosnąć, a skuteczność takich kampanii ocenia się na poziomie 40 proc. dotarcia do grupy docelowej.

Realizujemy kampanie mailowe i SMS-owe do bazy danych profesjonalnych klientów MTP. Pomagamy zaprosić uczestników do zwiedzenia stoiska Państwa firmy na targach, do odwiedzenia Państwa strony internetowej, zakupu produktu czy usługi.

Dzwonimy do potencjalnych Klientów

Bezpośrednia rozmowa telefoniczna jest jedną z najbardziej skutecznych metod komunikacji połączonej z rozpoznaniem grupy docelowej i jej potrzeb. Zespół profesjonalnych konsultantów przeprowadza rozmowy w języku polskim, jak i językach obcych. Specjalizujemy się z zdobywaniu leadów sprzedażowych, przeprowadzaniu badań marketingowych przez telefon, badaniu rynku jak tworzymy profesjonalne Call Center odbierające telefony od potencjalnych klientów.

Zamów kampanię reklamową

Przygotujemy kampanię reklamowa w formie banerów internetowych wyświetlanych na popularnych stronach internetowych będących w sieci Google AdWords, tym klientom, którzy odwiedzili konkretną stronę internetową MTP. Dobieramy użytkowników pod kątem profilu targów i czasu trwania wydarzenia. Dzięki naszej współpracy dotrzesz precyzyjnie do wybranej grupy odbiorców. Realizujemy kampanie promujące spotkania na targach, kampanie sprzedażowe, a także kampanie wizerunkowe.

Wyślij z nami list lub paczkę!

Rocznie pakujemy i wysyłamy ponad 1 mln korespondencji o bardzo zróżnicowanych formatach i gabarytach. Dzięki temu możemy zaproponować atrakcyjne ceny wysyłek pocztowych. Mamy bogate doświadczenie w zakresie optymalizacji sposobu konfekcjonowania. Nasz park maszynowy usprawnia i obniża koszty realizacji wysyłek pocztowych. Realizujemy także pakowanie niestandardowych materiałów jak upominki reklamowe, kalendarze, kartki świąteczne itp. Posiadamy również własną drukarnię, w związku z tym jesteśmy w stanie przygotować również projekt i druk materiałów reklamowych.