Gastronomia i catering

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej!

Smacznie i zdrowo

Ceny na każdą kieszeń

Szybka obsługa

Garden City

Przyjeżdżasz na targi jako wystawca, a może zwiedzający? Bez względu na to, czy będziesz prowadzić kontraktacje z klientami podczas licznych spotkań, czy będziesz z rodziną rozwijać Wasze wspólne pasje podczas wydarzeń targowych nie musisz się już martwić gdzie zjesz smacznie, zdrowo i w dobrej cenie.

Port Sołacz

Park Sołacki od ponad stu lat jest najbardziej znanym i jednym z najpiękniejszych parków w Poznaniu. To właśnie tutaj Grupa MTP zaadaptowała historyczny budynek i utworzyła w nim restaurację oraz butikowy hotel. Restauracja serwuje dania kuchni śródziemnomorskiej z akcentami kuchni regionalnej. Jest idealnym miejscem na kawę z przyjaciółmi, romantyczną kolację, rodzinny obiad, przyjęcie weselne albo biznesowy lunch.

MTPcafe

MTPcafe to pyszna kawa parzona w iście włoskim stylu. To miejsce gdzie po serii biznesowych spotkań można usiąść spokojnie z kubkiem latte czy espresso. W sześciu stałych ,,kawowych punktach” oprócz gorących napoi serwowane są kanapki, ciabatty, pączki, rogale oraz napoje orzeźwiające. Aromatyczną kawę marki Mauro wykwalifikowany personel przygotowuje w ekspresie marki Rancilio. Jest to renomowana firma produkująca najwyższej klasy ekspresy ciśnieniowe. Historia firmy sięga wczesnych lat 20-tych. Od tego momentu, Rancilio znana jest z produkcji wysokiej klasy sprzętu łączącego jakość i funkcjonalność z niezwykłym designem. MTP CAFE znajdują się pawilonie 3, 3A, 6A, w pasażu „czteropaku” oraz dwa punkty w pawilonie 5!

MTPbistro

Chcesz zjeść smacznie i szybko, w wygodnym i przytulnym miejscu? Zapraszamy do restauracji MTPbistro w pawilonach 3, 5, 8A. W wygodnych i przestronnych wnętrzach serwujemy pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Punkty MTPBistro i MTPcafe są czynne w czasie trwania imprez targowych w danym pawilonie.