Gastronomia i catering

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty gastronomicznej!

Smacznie i zdrowo

Ceny na każdą kieszeń

Szybka obsługa

GARDENcity

Przyjeżdżasz na targi jako wystawca, a może zwiedzający? Bez względu na to, czy będziesz prowadzić kontraktacje z klientami podczas licznych spotkań, czy będziesz z rodziną rozwijać Wasze wspólne pasje podczas wydarzeń targowych nie musisz się już martwić gdzie zjesz smacznie, zdrowo i w dobrej cenie. Zapraszamy gości do jasnych  i przestronnych wnętrz Sali Wody na pożywne śniadania i filiżankę aromatycznej kawy oraz smaczne, dwudaniowe zestawy obiadowe.  W Sali Ognia natomiast dostępna jest oferta a`la carte, a wystrój utrzymany w ciepłej tonacji, kominek i wygodne fotele  tworzą kameralną atmosferę sprzyjającą  spotkaniom i rozmowom biznesowym.

Zapraszamy do Restauracji w pawilonie 15 MTP!

MTPcafe

MTPcafe to pyszna kawa parzona w iście włoskim stylu. To miejsce gdzie po serii biznesowych spotkań można usiąść spokojnie z kubkiem latte czy espresso. W sześciu stałych ,,kawowych punktach” oprócz gorących napoi serwowane są kanapki, ciabatty, pączki, rogale oraz napoje orzeźwiające.

Aromatyczną kawę marki Mauro wykwalifikowany personel przygotowuje w ekspresie marki Rancilio. Jest to renomowana firma produkująca najwyższej klasy ekspresy ciśnieniowe. Historia firmy sięga wczesnych lat 20-tych. Od tego momentu, Rancilio znana jest z produkcji wysokiej klasy sprzętu łączącego jakość i funkcjonalność z niezwykłym designem.

MTP CAFE znajdują się pawilonie 3, 3A, 6A, w pasażu „czteropaku” oraz dwa punkty w pawilonie 5!

MTPbistro

Chcesz zjeść smacznie i szybko, w wygodnym i przytulnym miejscu? Zapraszamy do restauracji MTPbistro w pawilonach 3, 5, 8A. W wygodnych i przestronnych wnętrzach serwujemy pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Punkty MTPBistro i MTPcafe są czynne w czasie trwania imprez targowych w danym pawilonie.