Międzynarodowe Targi Poznańskie

Napawa nas dumą, że Poznań to od ponad 100 lat targowa stolica Polski, a Międzynarodowe Targi Poznańskie to niekwestionowany lider wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowej Wschodniej. W połowie drogi z Warszawy do Berlina i w zasięgu 7 aglomeracji, w samym centrum Poznania, zlokalizowane są najnowocześniejsze, profesjonalnie przygotowane tereny targowe o powierzchni 212,5 ha, w tym teren wystawowy z obiektami i terenami administracyjnymi o wielkości 22,9 ha.

Tu odbywają się topowe wydarzenia branżowe, tu pokazywane są nowości i premiery. To właśnie tu spotykają się liderzy biznesowi, by podejmować kluczowe decyzje o przyszłości swoich przedsiębiorstw. Międzynarodowe Targi Poznańskie. Ośrodek targowy nr 1 w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Know-how

Doświadczenie, ciągłe doskonalenie umiejętności, rozwój ludzi i zespołów.

Innowacyjność

Otwartość na nowe pomysły i metody, zaawansowanie technologiczne, wyznaczanie standardów.

Elastyczność

Dopasowanie do potrzeb i wymagań klientów. Szybkość i zwinność działania, przyjazna obsługa.

Pawilony wystawiennicze

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy 150 000 m2 powierzchni wystawienniczej w zróżnicowanych pod względem wielkości i charakteru pawilonach. Wśród europejskich ośrodków Międzynarodowe Targi Poznańskie są na 25. miejscu pod względem wielkości posiadanej infrastruktury. Targi dysponują 15. przestrzennymi, klimatyzowanymi pawilonami, wieloma przestrzeniami do rozmów i spotkań biznesowych, zapleczem bankietowym, a także terenem otwartym z możliwością parkowania 2 000 samochodów.

Sale Konferencyjne

Nasze przestrzenne i zróżnicowane architektonicznie pawilony tworzą nie tylko doskonałą przestrzeń eventową, ale również przyjazne miejsce do rozmów i spotkań biznesowych, konferencji oraz kongresów.

Parking

Parking podziemny PWK zlokalizowany jest przy ulicy Głogowskiej 11. Wjazd na parking znajduje się tuż za budynkiem Centrum Targowego, na wysokości dworca PKP, w miejscu po byłej restauracji Adria.

Zielona Rzeka

To obszar otwarty dla mieszkańców Poznania i turystów. Miejsce przeznaczone do odpoczynku i spędzania wolnego czasu wśród zieleni. 

Wirtualna wycieczka

Zapraszamy do zapoznania się z terenami Międzynarodowych Targów Poznańskich za pomocą Google Street View.

Kalendarium

Odbywające się u nas wydarzenia to nie tylko targi, ale również koncerty, spektakle, eventy i wydarzenia sportowe. Wszystkie znajdziesz w kalendarium.

Gastronomia i catering

Restauracje GARDENcity to pięć designerskich restauracji w Poznań Congress Center, gdzie można zjeść lunch, zamówić stolik na spotkanie biznesowe, a także wynająć przestrzeń na dowolną imprezę okolicznościową. Specjalizujemy się w nowoczesnej kuchni polskiej z akcentami francuskimi. Sprawdź naszą ofertę!

Informacje porządkowe

Jeśli wybierasz się na Międzynarodowe Targi Poznańskie, zapraszamy do przeczytania tego artykułu. Znajdziesz tu mapę, dowiesz się gdzie znaleźć bankomat, a także inne pożyteczne informacje!

Dojazd

Sprawdź, jak do nas dotrzeć.

WEBcam

Piękny jest nasz Poznań! Dla tych, którzy chcą móc go podziwiać 24 godzin na dobę przygotowaliśmy niespodziankę - na dachu Centrum Targowego zamontowaliśmy kamerę, która transmituje widok, który widać ze szczytu naszego budynku.

Historia

Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je od 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Przez lata byliśmy „polskim oknem na świat” i kojarzyliśmy się głównie z organizacją targów, ale spektrum naszej działalności jest o wiele szersze.