Wydawnictwa

Grupa MTP jest wydawcą magazynów branżowych, które szeroko docierają do sektora B2B. Każdy z wydawanych tytułów trafia w potrzeby innego sektora. Wspólnym mianownikiem każdego z nich jest nadrzędny cel – regularny kontakt z branżą, podtrzymywanie i budowanie sieci nowych relacji. Każdy z magazynów to źródło inspirującej wiedzy dla profesjonalistów odważnie patrzących w przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z naszego potencjału promocyjno-reklamowego oraz współpracy redakcyjnej.

Tytuły w portfolio Grupy MTP:

  • Lider biznesu. Ogrodniczy magazyn branżowy
  • Sukces po poznańsku
  • Wszystko działa
  • Horse&Business Magazine
  • Omega. Idea Book dla branży funeralnej
  • Fitness Biznes i Strefa Trenera

 

Nasze wydawnictwa to:

Precyzyjne dotarcie do branży

Oferta reklamowa przygotowana na miarę

Unikatowa formuła

„Lider Biznesu. Ogrodniczy Magazyn Branżowy”

Lider Biznesu. Ogrodniczy Magazyn Branżowy to czasopismo B2B wydawane przez Grupę MTP, organizatora Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA oraz Green Area Show. Lider Biznesu skoncentrowany jest na dostarczaniu branży ogrodniczej tekstów biznesowych na wysokim poziomie merytorycznym. Przy każdym wydaniu dbamy o to, by były nie tylko interesujące, ale i uzupełnione o porady ekspertów z branży ogrodniczej. Na stałe współpracują z nami znani w Polsce i na świecie dziennikarze oraz osoby z wieloletnim  doświadczeniem w zarządzaniu, marketingu i reklamie. Magazyn stanowi platformę wymiany informacji na temat nowości produktowych, rozwiązań i trendów w branży ogrodniczej. Zawiera relacje z bieżących wydarzeń, a także inspiruje do wprowadzania w życie nowych i sprawdzonych rozwiązań.

Sukces po poznańsku. Miejski magazyn lifestylowy

Joanna Małecka – redaktor naczelna „Sukces po poznańsku. Miejski magazyn lifestylowy” to magazyn skierowany zarówno do poznaniaków, jak i osób, które przyjeżdżają do Poznania i tu zostają. Jesteśmy zawsze blisko ludzi, ich spraw, porażek i sukcesów. Sprawdzamy, czym żyje miasto, jak wygląda życie „za kulisami”, podglądamy imprezy i wydarzenia. Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. „Sukces po poznańsku” to także biznes, ten mały i duży, który prężnie rozwija się w Poznaniu, to ekskluzywne wywiady, wartościowe reportaże i przegląd miejsc, do których trzeba zajrzeć. „Sukces po poznańsku” to magazyn pokazujący ludzką twarz biznesu, kultury, sztuki podany w przystępny sposób. Wszystko co robimy prowadzi do sukcesu. Część z nas ten sukces osiągnęła, niektórzy wciąż na niego pracują – rzetelnie i uczciwie, po poznańsku!

„Wszystko działa”

Redaktor naczelny – Marta Józefczak Tytuł skierowany do grona instalatorów, którzy chcą nie tylko wgłębić się w tematy techniczne nowych rozwiązań, ale także podnieś swoje kompetencje biznesowe, zintegrować się ze społecznością specjalistów, zrelaksować się. „Wszystko Działa” to nowa jakość na rynku wydawniczym, który w przypadku tej branży nie jest jedyną propozycją. Wyróżnia się jednak wszystkim i to jest jego przewaga!

„Horse&Business Magazine”

Redaktor naczelna – Barbara Krawczyk   „Horse & Business Magazine” to kwartalnik w nowoczesnej formule, skierowany do osób zawodowo i biznesowo związanych z branżą jeździecką. Na łamach czasopisma ukazują się rozmaite artykuły przygotowane przez ekspertów w tej dziedzinie, inspirujące środowisko jeździeckie i dostarczające praktycznych rozwiązań w oparciu o aktualne trendy i unikatową wiedzę. Nad jego merytoryczną zawartością czuwa Rada Programowa, w której znaleźli się wybitni reprezentanci branży jeździeckiej. Czasopismo dostępne jest (bezpłatnie) w wersji papierowej oraz jako jako e-wydanie.

Magazyn „Omega” idea book dla branży funeralnej

Redaktor naczelna – Katarzyna Supa Swoim pojawieniem się na rynku wydawniczym w sposób absolutnie totalny zmienił postrzeganie branży pogrzebowej. Miażdży utarte schematy, rozbija skostniałe kanony. Stanowi okno na świat branży, która w Polsce uznawana jest za jedną z najbardziej zachowawczych. W „Omedze” nie ma tematów tabu. Są za to absolutnie zjawiskowe odkrycia z rynków zagranicznych, które wyzywają na pojedynek polskie zakłady pogrzebowe i producentów dedykowanych im rozwiązań.

Fitness Biznes

Dyrektor Wydawnicza, p.o. Redaktor naczelnej - Dorota Warowna Magazyn Fitness Biznes skupia swoją uwagę na kwestiach związanych z zarządzaniem, funkcjonowaniem i wyposażeniem klubu fitness, a także trendach panujących na rynkach światowych. Portal fitnessbiznes.pl oraz czasopismo adresowane są do kadry zarządzającej oraz do właścicieli klubów fitness, hoteli ze strefą wellness & spa, do deweloperów, ale także inwestorów, który chcą swoją biznesową przyszłość związać z branżą fitness.