Wydawnictwa

Grupa MTP jest wydawcą magazynów branżowych, które szeroko docierają do sektora B2B. Każdy z wydawanych tytułów trafia w potrzeby innego sektora. Wspólnym mianownikiem każdego z nich jest nadrzędny cel – regularny kontakt z branżą, podtrzymywanie i budowanie sieci nowych relacji. Każdy z magazynów to źródło inspirującej wiedzy dla profesjonalistów odważnie patrzących w przyszłość. Zapraszamy do skorzystania z naszego potencjału promocyjno-reklamowego oraz współpracy redakcyjnej.

Tytuły w portfolio Grupy MTP:

  • Lider biznesu. Ogrodniczy magazyn branżowy
  • Sukces po poznańsku
  • Wszystko działa
  • Horse&Business Magazine
  • Omega. Idea Book dla branży funeralnej
  • Fitness Biznes i Strefa Trenera

 

Nasze wydawnictwa to:

Precyzyjne dotarcie do branży

Oferta reklamowa przygotowana na miarę

Unikatowa formuła

„Lider Biznesu. Ogrodniczy Magazyn Branżowy”

Redaktor naczelny - Piotr Łuczak. Ogrodniczy Magazyn Branżowy to czasopismo B2B wydawane przez Grupę MTP, organizatora Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA oraz Green Area Show. Lider Biznesu skoncentrowany jest na dostarczaniu branży ogrodniczej tekstów biznesowych na wysokim poziomie merytorycznym. Przy każdym wydaniu dbamy o to, by były nie tylko interesujące, ale i uzupełnione o porady ekspertów z branży ogrodniczej. Na stałe współpracują z nami znani w Polsce i na świecie dziennikarze oraz osoby z wieloletnim  doświadczeniem w zarządzaniu, marketingu i reklamie. Magazyn stanowi platformę wymiany informacji na temat nowości produktowych, rozwiązań i trendów w branży ogrodniczej. Zawiera relacje z bieżących wydarzeń, a także inspiruje do wprowadzania w życie nowych i sprawdzonych rozwiązań.

Sukces po poznańsku. Miejski magazyn lifestylowy

Joanna Małecka – redaktor naczelna „Sukces po poznańsku. Miejski magazyn lifestylowy” to magazyn skierowany zarówno do poznaniaków, jak i osób, które przyjeżdżają do Poznania i tu zostają. Jesteśmy zawsze blisko ludzi, ich spraw, porażek i sukcesów. Sprawdzamy, czym żyje miasto, jak wygląda życie „za kulisami”, podglądamy imprezy i wydarzenia. Jesteśmy zawsze tam, gdzie dzieje się coś ważnego. „Sukces po poznańsku” to także biznes, ten mały i duży, który prężnie rozwija się w Poznaniu, to ekskluzywne wywiady, wartościowe reportaże i przegląd miejsc, do których trzeba zajrzeć. „Sukces po poznańsku” to magazyn pokazujący ludzką twarz biznesu, kultury, sztuki podany w przystępny sposób. Wszystko co robimy prowadzi do sukcesu. Część z nas ten sukces osiągnęła, niektórzy wciąż na niego pracują – rzetelnie i uczciwie, po poznańsku!

„Wszystko działa”

Redaktor naczelny – Barbara Krawczyk. Tytuł skierowany do grona instalatorów, którzy chcą nie tylko wgłębić się w tematy techniczne nowych rozwiązań, ale także podnieś swoje kompetencje biznesowe, zintegrować się ze społecznością specjalistów, zrelaksować się. „Wszystko Działa” to nowa jakość na rynku wydawniczym, który w przypadku tej branży nie jest jedyną propozycją. Wyróżnia się jednak wszystkim i to jest jego przewaga!

„Horse&Business Magazine”

Redaktor naczelna – Barbara Krawczyk.   „Horse & Business Magazine” to kwartalnik w nowoczesnej formule, skierowany do osób zawodowo i biznesowo związanych z branżą jeździecką. Na łamach czasopisma ukazują się rozmaite artykuły przygotowane przez ekspertów w tej dziedzinie, inspirujące środowisko jeździeckie i dostarczające praktycznych rozwiązań w oparciu o aktualne trendy i unikatową wiedzę. Nad jego merytoryczną zawartością czuwa Rada Programowa, w której znaleźli się wybitni reprezentanci branży jeździeckiej. Czasopismo dostępne jest (bezpłatnie) w wersji papierowej oraz jako jako e-wydanie.

Magazyn „Omega” idea book dla branży funeralnej

Redaktor naczelna – Klaudyna Bogurska-Matys. Magazyn Omega swoim pojawieniem się na rynku wydawniczym w sposób absolutnie totalny zmienił postrzeganie branży pogrzebowej. Miażdży utarte schematy, rozbija skostniałe kanony. Stanowi okno na świat branży, która w Polsce uznawana jest za jedną z najbardziej zachowawczych. W „Omedze” nie ma tematów tabu. Są za to absolutnie zjawiskowe odkrycia z rynków zagranicznych, które wyzywają na pojedynek polskie zakłady pogrzebowe i producentów dedykowanych im rozwiązań.

Fitness Biznes

Dyrektor Wydawnicza, p.o. Redaktor naczelnej - Dorota Warowna Magazyn Fitness Biznes skupia swoją uwagę na kwestiach związanych z zarządzaniem, funkcjonowaniem i wyposażeniem klubu fitness, a także trendach panujących na rynkach światowych. Portal fitnessbiznes.pl oraz czasopismo adresowane są do kadry zarządzającej oraz do właścicieli klubów fitness, hoteli ze strefą wellness & spa, do deweloperów, ale także inwestorów, który chcą swoją biznesową przyszłość związać z branżą fitness.