Gin Dobry Club 2017

Podziel się

Zapraszamy do przeczytania relacji ze spotkań naszego klubu w 2017 roku.

Żegnaj Polagro!

Wydawałoby się, że ledwie wczoraj spotkaliśmy się na pierwszej sesji Gin Dobry Clubu w ramach targów Polagra, a tu już targi zbliżają się ku końcowi. Zbyt szybko minęły te cztery dni!

Smutek nieuchronnego rozstania osłodził nam dziś fakt, że do naszego Klubu dołączył Mieczysław Kozłowski, właściciel firmy Komat, która od ponad 20 lat oferuje meble i urządzenia gastronomiczne na najwyższym poziomie. To była prawdziwa przyjemność móc wspólnie stuknąć się szklaneczkami i wnieść klubowy okrzyk „Gin Dobry First Today”!

Żegnamy więc pachnącą aromatami całego świata Polagrę. Do zobaczenia w trakcie następnego zebrania Gin Dobry Club, w trakcie targów Budma w dniach 30 stycznia – 2 lutego. Do zobaczenia!

   

 

Witamy w naszym gronie

Mamy zaszczyt poinformować, że dn. 27 września 2017 roku szeregi Gin Dobry Club zasilił Piotr Lamenta, dyrektor firmy Primulator. Inicjacji dokonał jak zwykle Prezydent Klubu, John Cash. Witamy w naszej społeczności i liczymy na częste spotkania!

  

Gin Dobry, Polagro!

Z czego słynie Gin Dobry Club? Z niepowtarzalnej atmosfery, międzynarodowego towarzystwa  i wyjątkowego smaku ginu, który – jak twierdzą wtajemniczeni – tak dobrze smakuje jedynie w przytulnym wnętrzu klubu umiejscowionego w pawilonie 10. Drugi dzień targów Polagra był okazją, aby spotkać się w gronie przyjaciół oraz powitać w swoim gronie nowych członków.  Dziś do naszego klubu zostali przyjęci Zbigniew Zdunek, Prezes Zarządu – MULTIVAC Sp. z o.o., Mieczysław Walkowiak, Wiceprezes Zarządu Sokołów SA oraz Michał Mierzwa, właściciel firmy EmiChem i marki JAX Professional. Miło nam również ogłosić, że z dniem 26 września 2017 roku Tomasz Kobierski, poza obowiązkami wynikającymi z racji zajmowania stanowiska Wiceprezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, będzie sprawował również nie mniej zaszczytną funkcję Wiceprezydenta Gin Dobry Club. Mając takie grono członków oraz sterników, o przyszłość naszego Klubu jesteśmy spokojni!

  

  

Żegnamy Dremę!

To już ostatni dzień targów Drema, Furnica i Sofab. Czas podsumowań, refleksji i spotkań. A jak spotkania – to najlepiej w doborowym gronie przy szklaneczce czegoś mocniejszego.

Ostatnia na targach drzewno – meblarskich sesja Gin Dobry Club była wyjątkowa, bo z udziałem obecnego Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysława Trawy oraz Andrzeja Byrta, który piastował tę funkcję w przeszłości. Oczywiście, nie mogliśmy odmówić sobie przyjemności uwiecznienia tej chwili pamiątkowym zdjęciem (choć już bez prezesa Trawy). Następnym razem, panie prezesie!

Podwójna radość

I jak tu optymistycznie nie myśleć o przyszłości targów, widząc jak rozwija się Gin Dobry Club! Dziś do grona klubowiczów dołączył Marek Kot, dyrektor firmy Ima Schelling Group Polska, która jest wieloletnim wystawcą targów Drema. Dodajmy jeszcze, że Marek Kot ma osobisty wkład w rozwój tej wystawy, a dziś miał jeszcze jeden powód do świętowania: firma otworzyła nowy zakład produkcyjny w Środzie Wlkp. Firmie Ima Schelling Group Polska życzymy udanej produkcji, a panu Markowi okazji do wielu miłych spotkań w gronie członków Gin Dobry Club!

  

  

Z kanadyjskim pozdrowieniem

Bardzo miło nam donieść, że idea spotkań w dobrym towarzystwie przy szklaneczce wytrwanego ginu dociera w coraz więcej miejsc na świecie. Kaganek idei Gin Dobry Club na ziemi kanadyjskiej będzie niósł pan Ralph Spaans z Departamentu Innowacji i Rozwoju Rynku Leśnego Ministerstwa Zasobów Naturalnych i Leśnictwa prowincji Ontario; będący członkiem delegacji – wraz z Quebec Wood Export Bureau (Europe) i Ambasadą Kanady w Polsce – obecnej na ekspozycji kanadyjskiej w pawilonie promocji drewna na targach Drema 2017. Uroczystego przyjęcia w poczet klubowiczów dokonał, z zachowaniem pełnego ceremoniału, Prezydent Gin Dobry Club John Cash 13 września 2017 roku.

  

Jan Szynaka nowym członkiem Gin Dobry Club

Toast „Gin Dobry - First Today” zabrzmiał tym razem na targach Drema, Furnica i Sofab. Okazja ku temu była znakomita, gdyż na spotkaniu 12 września 2017 roku do Klubu dołączył Jan Szynaka, wieloletni przyjaciel Targów Poznańskich, Prezes Ogólnopolskiej Izby Gospodarczej Producentów Mebli oraz właściciel firmy Szynaka Meble, która w tym roku obchodzi swoje 60-lecie. Inicjacji dokonał oczywiście John Cash, Prezydent Gin Dobry Club. Witamy na pokładzie!

  

Innowacje, Maszyny, Gin Dobry Club

Dobrze jest w ciągu dnia pełnego zajęć znaleźć choć pół godziny czasu dla siebie. Spotkać się z przyjaciółmi, pogawędzić w miłym gronie, nabrać dystansu….  Takim miejscem jest Gin Dobry Club, gdzie w międzynarodowym towarzystwie,  z szklaneczką ginu w ręku, można odetchnąć od targowego zgiełku. A okazja do spotkania była zacna, gdyż na targach ITM Polska, Klub powiększył się o kolejnych członków. Miło nam powitać prof. Adama Mazurkiewicza, Dyrektora Instututu Technologii Eksploatacji, Prof. Arkadiusza Mężyka, Rektora Politechniki Śląskiej oraz Waldemara Witkowskiego, Wiceprzewodniczącego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. Panowie, Gin Dobry – First Today!

  

  

Rozpędzony Gin Dobry Club

Gin Dobry Club rozpędza się niczym dobre, wyścigowe auto, których w trakcie tych targów u nas nie brakuje. Miło nam donieść, iż w trakcie Poznań Motor Show 2017 grono naszego kluby powiększyło się o kolejne osoby. Serdecznie witamy w swoim gronie Leszka Płonkę, Prezesa Hyundai Motor Poland, Paweł Terlikowskiego, Prezesa firmy Super Expo, Bartosza Zeidlera, Dyrektora Grupy Produktów MTP oraz Mariusza i Radosława Gogulskich, właścicieli firmy CarGO. Witamy w Klubie i liczymy na wiele, miłych spotkań!

  

Gin Dobry Club wita w 2017 roku

Podczas targów Budma i WinDoor-Tech odbyła się pierwsza sesja Gin Dobry Club w 2017 roku. Do grona klubowiczów dołączyło 6 osób – cieszymy się, że tradycja klubu jest wciąż żywa i dobrze odbierana przez partnerów MTP!