Gin Dobry Club 2020

07.02.2020 10:55:29

Podziel się

Zapraszamy do przeczytania relacji ze spotkań naszego klubu w 2020 roku.

Targi GARDENIA

Jak co roku sezon ogrodniczy zainaugurowany został w Poznaniu, w ramach Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA. Targi GARDENIA umożliwiają zapoznanie się z najszerszą ofertą firm z branży ogrodniczej, które co roku prezentują bardzo bogaty wachlarz produktów i usług na swoich pięknie zaaranżowanych stoiskach.

 

 

 

Byla to także okazja do drugiego w tym roku spotkania Gin Dobry Clubu. Grono koneserów ginu powiększyło się o nowych członków: Mateusza Krzywickiego, właściciela firmy All Plants, Adama Ważyńskiego, współwłaściciela Szkółki Ważyńscy oraz Andrzeja Kina, współwłaściciela firmy KIN Gardenika, KIN Infotech-Color.

 

Rozpoczynamy nowy rok w Gin Dobry Club

Cykl tegorocznych spotkań Gin Dobry Clubu w 2020 rozpoczął się podczas Targów BUDMA. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury to jedno z najwazniejszych miejsc spotkań producentów i dystrybutorów nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych z przedstawicielami handlu, architektami, wykonawcami i inwestorami w Europie. Targi budowlane prezentują najnowszą ofertę produktową, technologiczną i usługową blisko 1000 firm z Polski i zagranicy. 4 dni targów budowlanych w Poznaniu obfituje w rynkowe premiery, nowości produktowe i merytoryczne wydarzenia podejmujące najbardziej aktualną problematykę branży budowlanej, a także prezentacje, konkursy i mistrzostwa.

 

 


To jedno z największych wydarzeń Grupy MTP, nic więc dziwnego, że to właśnie w ramach BUDMY po raz pierwszy w roku 2020 wzniesiony został toast „First today”. Do elitarnego grona dołączyli Bogdan Kalinowski, Prezes Zarządu Głównego, Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, Konstantin Bekos, Radca Handlowy, Ambasady Austrii, Małgorzata Pilinkiewicz, Prezes Krajowej Rady Izby Architektów RP i Szymon Atraszkiewicz, Prezes firmy EWPA, wystawcy targów BUDMA. Witamy na pokładzie!