Nagrody i wyróżnienia 2019

Podziel się

TOP MARKA 2019 wśród organizatorów targów i wystaw

Grupa MTP zajęła po raz drugi pierwsze miejsce w rankingu Magazynu „Press” oraz agencji monitorowania mediów „PRESS-SERVICE Monitoring Mediów”, które wyróżniają brandy najsilniej obecne w mediach. Wartością decydującą w rankingu jest niezmiennie siła marki – wypadkowa kilku zmiennych świadczących zarówno o liczbie kontaktów odbiorców z marką, jak i jakościowej ocenie komunikatu na jej temat.
XII edycja badania Top Marka objęła aż 500 marek z 50 branż. 

Nagroda za najlepszy kongres

W Katowicach odbyła się Gala Ambasadorów Kongresów Polskich, w trakcie której Grupa MTP została wyróżniona w dwóch znaczących kategoriach - za organizację największego kongresu w 2018 roku - Konferencji ds. Zmian Klimatu COP24 oraz tytuł mecenasa gali.

Program Ambasadorów Kongresów Polskich służy promowaniu Polski, jako miejsca organizacji międzynarodowych kongresów i konferencji. Jest on realizowany wspólnie przez Polską Organizację Turystyczną oraz organizację pozarządową – Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce. Wspierany jest on także regionalnie w ramach działań lokalnych Klubów Ambasadora.

Teraz Polska

Grupa MTP została nagrodzona w XXIX edycji konkursu „Teraz Polska” za usługi targowo-eventowe dołączając do elitarnego grona instytucji, które znacząco wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Nagrodę, podczas uroczystej gali w Teatrze Wielkim w Warszawie, odebrał 3 czerwca prezes zarządu Przemysław Trawa.

Przemysław Trawa Prezes Zarządu Grupy MTP został uhonorowany Medalem 100-lecia Odzyskania Niepodległości

Wyróżnienie przyznane przez Prezesa Rady Ministrów wręczył Jerzy Kwieciński, Minister Inwestycji i Rozwoju. W gronie nagrodzonych znaleźli się wybitni polscy architekci, geodeci, publicyści, przedstawiciele biznesu, nauki i technologii szczególnie zasłużeni, osoby związane z odzyskaniem niepodległości.

Grupa MTP z nagrodą MP Power Awards

22 marca podczas MP Power Night odbył się finał MP Power Awards®. Grupa MTP została wyróżniona w kategorii „Kongres” za XXX Europejski Kongres Ultrasonograficzny EUROSON, który zrealizowaliśmy w ubiegłym roku dla European Federation of Societies for Ultrasound in Medicine and Biology oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Nagrodę odebrała Sabrina Żymierska, Dyrektor Obiektów Grupy MTP.