Projektant stoisk i przestrzeni eventowych [Zespół IDEA Expo]

Podziel się

Kim jesteśmy?

IDEA Expo to zespół projektowy funkcjonujący w strukturze Grupy MTP, który jest odpowiedzialny za budowę stoisk targowych i projektowanie przestrzeni eventowych.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie projektów stoisk i przestrzeni eventowych wraz z wyceną,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej projektów,
  • organizacja i nadzór nad realizacją prac,
  • współpraca z innymi działami w firmie oraz podwykonawcami

Nasze wymagania

Jeżeli:

  • jesteś absolwentem/-tką uczelni technicznej lub artystycznej lub projektowanie jest Twoją pasją,
  • sprawnie obsługujesz program AutoCad,
  • potrafisz wykonywać wizualizacje,
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • myślisz kreatywnie i nieszablonowo,
  • jesteś samodzielny /-a i świetnie zorganizowany /-a,
  • Umiesz pracować w zespole
  • masz prawo jazdy kategorii B

jest to praca idealna dla Ciebie!

Mile widziane

  • doświadczenie w branży targowej lub eventowej,
  • obsługa programu 3ds Max
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Co zyskasz, oprócz stabilnej pracy na umowę z terminową wypłatą wynagrodzenia?

  • możliwość prywatnego ubezpieczenia medycznego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe
  • interesujący pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, przedszkola, obozów i kolonii dla dzieci, paczki świąteczne)
  • dopłatę do karty MultiSport
  • bezpłatny parking na terenie MTP
  • dofinansowane do obiadów

Brzmi dobrze? Wyślij nam swoje CV i portfolio!

Kandydatów zainteresowanych procesem rekrutacji prosimy o aplikowanie za pomocą poniższego formularza rekrutacyjnego:

Administratorem danych osobowych są Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Głogowska 14. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z rekrutacją opisaną powyżej, do momentu 3 miesiące po dacie wygaśnięcia ogłoszenia rekrutacyjnego na portalu pracuj.pl. Reklamacje i sprzeciwy dotyczące przetwarzania danych osobowych w serwisie należy zgłaszać drogą elektroniczną na adres e-mail: iod (Inspektor Ochrony Danych). W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom współpracującym z Administratorem w celu rekrutacji.  Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania,  wycofania zgody lub wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych osobowych.  Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.