Aktualności

08-12-23 Akcja #Dla_Mogileńskiej i czek od Fundacji In_Spire

8 grudnia podczas Międzynarodowych Zawodów Konnych CAVALIADA w obecności zgromadzonych poznaniaków i kibiców sportowych Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przekazał czek od Fundacji In_Spire o wartości 260.000 złotych na ręce dyrektorki Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego i Rehabilitacji Medycznej przy ul. Mogileńskiej w Poznaniu. Środki zostaną przeznaczone na zakup nowoczesnej bieżni antygrawitacyjnej, która pomoże mieszkańcom Poznania i Wielkopolski walczyć o sprawność i zdrowie.

Zobacz więcej

08-12-23 Miasto Poznań na 4. miejscu wśród najpiękniejszych jarmarków w Europie

Jarmark Świąteczny na Targach jako jedyny w Polsce otrzymał to wyróżnienie.

Zobacz więcej

06-12-23 Plejada gwiazd na CAVALIADA Horse Auction 2023

Wybornie zapowiada się oferta tegorocznej CAVALIADA Horse Auction. W kolekcji znalazły się 2 i 3-letnie konie skokowe legitymujące się światowym pochodzeniem i niebywałym talentem skokowym. W tym roku w katalogu znalazło się ich 14.

Zobacz więcej

05-12-23 Weekend pełen atrakcji na Jarmarku Świątecznym na Targach

Występ Teatru Dzieci i Miłość, atrakcyjne pokazy przygotowane przed Komendę Policji w Poznaniu, sportowe szaleństwa z Sokołowem i koncert gwiazd – Libera i zespołu Bibobit to tylko niektóre z atrakcji zapowiadających następny weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach.

Zobacz więcej

30-11-23 14. Zimowy Zjazd Polskiej Izby Targowej – trzy dni spotkań, dyskusji i świętowania.

W dniach 29. listopada - 1. grudnia 2023 r. w Szklarskiej Porębie w Hotelu Platinum Mountain Hotel & SPA odbył się 14. Zimowy Zjazd Polskiej Izby Przemysłu Targowego, wydarzenie, które skupiło organizatorów targów, operatorów terenów targowych, firmy projektujące i budujące stoiska i przestrzenie targowe, firmy świadczące inne usługi na rzecz targów oraz gości honorowych.

Zobacz więcej

28-11-23 Koncertowy weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach

Kilka koncertów z muzyką na żywo, animacje dla dzieci, występ Zespołu Pieśni i Tańca Łany – to tylko niektóre z atrakcji zapowiadających kolejny weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach. W najbliższą sobotę o 17:00 zagra kolejna gwiazda – Gosia Andrzejewicz.

Zobacz więcej

27-11-23 Medaliści Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy na CAVALIADZIE w Poznaniu

Podczas CSI4*W CAVALIADA Poznań zobaczymy zawodników z 17 krajów a wśród nich trójkę z TOP 100 rankingu FEI, wielu reprezentantów i medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy i aż dwóch liderów indywidualnych kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Zobacz więcej

27-11-23 Festiwal Świątecznych Prezentów na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Najbliższy weekend (1-3 grudnia) na terenie MTP upłynie pod znakiem wyjątkowych prezentów! Już w piątek startuje Festiwal Prezentów. To wydarzenie, które jest kopalnią pomysłów na świąteczne upominki dla bliskich. Tu będzie można znaleźć najlepsze prezenty na Święta!

Zobacz więcej

23-11-23 Weekendowa moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym na Targach

Dyskoteka na lodowisku, przedstawienie teatralne dla dzieci, występy muzyczne w tym Grzegorza Hyżego, a do tego stałe atrakcje – tak zapowiada się najbliższy weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach. To będą trzy dni pełne wyjątkowych chwil dla małych i dużych.

Zobacz więcej

22-11-23 ART OF COLOR - spotkanie liderów w Poznaniu

Organizowane przez Grupę MTP ART OF COLOR - Spotkanie liderów odbędzie się 28 listopada 2023 r. w Iglicy na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Współorganizatorami wydarzenia są Polska Izba Druku oraz Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga. Konferencji towarzyszyć będzie Gala Złotego Gryfa.

Zobacz więcej

21-11-23 Za nami zawody jeździeckie CAVALIADA Warszawa 2023

Inaugurująca nowy tour warszawska edycja CAVALIADY dobiegła końca. Przez cztery dni na trybunach na Torwarze zasiadło ponad 12 tys. uczestników i rozegranych zostało 26 konkursów. Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem najważniejszych punktów programu i sytuacji w rankingach, przed nadchodzącą CAVALIADĄ w Poznaniu.

Zobacz więcej

21-11-23 Odwiedź Targi GARDENIA

Już w czwartek 23 listopada rozpocznie się najważniejsze wydarzenie branży ogrodniczej w Polsce – XVII Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu GARDENIA 2023, święto roślin, kwiatów i zieleni w samym sercu Poznania. Hasło przewodnie edycji to „Uniwersalny ogród”.

Zobacz więcej

21-11-23 Targi STONE - najważniejsze spotkanie branży kamieniarskiej

Ekspozycja kamienia naturalnego i syntetycznego, artystyczne mozaiki, warsztaty z obróbki kamienia i merytoryczne prelekcje – od 22 do 24 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się targi STONE - najważniejsze i największe spotkanie branży kamieniarskiej w Polsce.

Zobacz więcej

20-11-23 PASODOBRE – nowe miejsce na kulinarnej mapie Poznania.

PASODOBRE to nowa hiszpańska restauracja i tapas bar w Poznaniu. Miejsce to powstało z pasji do tętniącego życiem Półwyspu Iberyjskiego oraz z zamiłowania do aromatycznych smaków i dań kuchni hiszpańskiej. To miejsce idealne na śniadanie biznesowe, 3-daniową kolację czy długi wieczór z bliskimi przy wyjątkowym winie i tapas.

Zobacz więcej

14-11-23 Weekend z Hobby na Międzynarodowych Targach Poznańskich

W weekend 18-19 listopada tysiące hobbystów spotkają się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, by wziąć udział w kolejnej edycji Targów Hobby. To świetny pomysł na spędzenie radosnego weekendu z rodziną. Każdy – niezależnie od wieku – znajdzie tu coś dla siebie.

Zobacz więcej