Aktualności

05-08-22 Najlepsza powieść o Międzynarodowych Targach Poznańskich wyłoniona!

"Którędy na Targi Poznańskie?" - pod tym właśnie hasłem Wydawnictwo Miejskie Posnania oraz Grupa MTP ogłosiła konkurs literacki w setną rocznicę powstania targów poznańskich.

Zobacz więcej

04-08-22 Zjazd czerwonych samochodów

Zapraszamy na V edycję Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Samochodów. Na zwiedzających, którzy 20 sierpnia odwiedzą Międzynarodowe Targi Poznańskie czeka kilkadziesiąt najróżniejszych wozów strażackich – od zabytkowych egzemplarzy po najnowocześniejsze modele.

Zobacz więcej

04-08-22 Egzotyczne zwierzęta na targach

Zapraszamy na letnią edycję wydarzenia Exotic Fest. Przyjdź w ostatni weekend wakacji: 27-28 sierpnia 2022 na Międzynarodowe Targi Poznańskie – Pawilon nr 6.

Zobacz więcej

01-07-22 Światowe Forum Miejskie w Katowicach zakończone sukcesem

Sukcesem zakończyło się World Urban Forum 2022, które odbywało się w Katowicach w dniach 26 do 30 czerwca 2022 r. Grupa MTP była odpowiedzialna za kompleksową organizację i obsługę WUF11. Dyrektor wykonawcza UN-Habitat, Maimunah Mohd Sharif, podziękowała za organizację Forum podkreślając, że przekroczyła...

Zobacz więcej

13-07-22 Połączenie na rynku targowych usług technicznych

Grupa MTP i BWS EXPO łączą siły, aby umocnić pozycję na europejskim rynku targowych usług technicznych. Dzięki integracji kompetencji i parków maszynowych, będą w stanie zapewnić obsługę największych i najbardziej wymagających wydarzeń targowych w Polsce i całej Europie.

Zobacz więcej

12-07-22 Meble Polska 2022 dobrze ocenione w najważniejszym branżowym magazynie

Prezes Ukraińskiego Stowarzyszenia Producentów Mebli Volodymyr Patis w rozmowie z miesięcznikiem "BIZNES.meble.pl" bardzo pozytywnie ocenił wspólne wystąpienie firm z Ukrainy podczas Targów MEBLE POLSKA 2022.

Zobacz więcej

11-07-22 Jesień pełna targów branżowych

Sezon jesienny na Międzynarodowych Targach Poznańskich zapowiada się niezwykle interesująco. W kalendarium wydarzeń znalazły się flagowe targi znane publiczności nie tylko w Polsce, ale i całym regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Zobacz więcej

11-07-22 Strażackie święto na targach

Zapraszamy na V edycję Ogólnopolskiego Zlotu Czerwonych Samochodów. Na zwiedzających, którzy 20 sierpnia odwiedzą Międzynarodowe Targi Poznańskie czeka kilkadziesiąt najróżniejszych wozów strażackich – od zabytkowych egzemplarzy po najnowocześniejsze modele.

Zobacz więcej

04-07-22 Gran Fondo: Kolarze na Międzynarodowych Targach Poznańskich

Prawie 1000 kolarzy zdecydowało się na start w drugiej edycji wyścigu Gran Fondo Poznań. Najszybszą kolarką na dystansie 106 km okazała się Sylwia Szpulewska-Larek, a wśród mężczyzn, drugi rok z rzędu, triumfował Wojciech Borkowski. Oprócz najdłuższej trasy, uczestnicy mieli do wyboru dwa krótsze dystanse...

Zobacz więcej

30-06-22 Ponad tysiąc zawodników wystartuje w Gran Fondo Poznań!

Już w najbliższą niedzielę (3 lipca) kolarski wyścig dla amatorów ponownie zagości w stolicy Wielkopolski. W drugiej edycji Gran Fondo Poznań wszyscy sympatycy jazdy na rowerze znajdą dystans odpowiedni dla siebie. Na uczestników czeka szybka, płaska i w pełni wyłączona z ruchu trasa. Na listach startowych...

Zobacz więcej

30-06-22 Pawilon Polski na Światowym Forum Miejskim w Katowicach

Pawilon Polski to przestrzeń zlokalizowana w Strefie Urban EXPO. Koncepcja pawilonu gospodarza WUF11 łączy w sobie charakterystyczne motywy polskiego krajobrazu architektonicznego. Lekka forma, naturalne materiały i współczesny design sprawiają, że Pawilon Polski cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem...

Zobacz więcej

29-06-22 Uroczysta Sesja Rady Miasta Poznania

W dniu imienin patronów Miasta w Sali Ziemi odbyła się Uroczysta Sesja Rady Miasta Poznania. W wydarzeniu wzięli udział Prezydent Miasta Poznania i Jego Zastępcy, Radni Miejscy, dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta, prezesi spółek komunalnych, hierarchowie kościelni, przedstawiciele służb mundurowych oraz...

Zobacz więcej

28-06-22 Czerwiec 1956. Pamiętamy!

Wiesław Pernak, Prokurent Grupy MTP w imieniu zarządu spółki oraz przedstawiciele związków zawodowych – Waldemar Przybylski, reprezentujący Związek Zawodowy Pracowników Międzynarodowych Targów Poznańskich  oraz Andrzej Szydłowski, jako przedstawiciel Organizacji Zakładowej NSZZ Solidarność, złożyli kwiaty...

Zobacz więcej

28-06-22 Posiłek dla Ukrainy – wspólna akcja Fundacji In_Spire i Grupy MTP

Fundacja In_Spire oraz Grupa MTP zainicjowały długofalową akcję humanitarną „Posiłek dla Ukrainy”. W ramach działania, wspólnie z partnerami – firmami i instytucjami – przygotowywanych jest kilkaset posiłków dziennie. W rezultacie z akcji skorzystało 30.000 uchodźców.

Zobacz więcej

28-06-22 WUF11: "nadzwyczajny moment" dla miast świata

Oczy całego świata skierowane są na Katowice. W stolicy Śląska trwa 11. edycja Światowego Forum Miejskiego (World Urban Forum – WUF11). Grupa MTP zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą WUF11 oraz budową Pawilonu Polski.

Zobacz więcej