Investment Real Estate Exhibition 2024

Podziel się

Targi poświęcone są szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych. To także solidna dawka wiedzy na temat inwestowania w nieruchomości i prezentacja wielu, także egzotycznych, kierunków inwestycyjnych. 16-17 marca, Międzynarodowe Targi Poznańskie

Gdzie lokować oszczędności? To najczęstsze pytanie jakie zadają sobie Polacy. Od wielu lat na szczycie odpowiedzi na tak zadane pytanie znajdują się nieruchomości. W aktualnej sytuacji rynkowej warto poszukać alternatywy dla standardowego mieszkania z rynku pierwotnego. Polacy chętnie interesują się rynkiem nieruchomości wakacyjnych i tzw. second homes. Po latach ustabilizowanym i rozpoznanym – i przez inwestorów, i przez operatorów – zachęcającym nowymi inwestycjami w Polsce i zagranicą.

Widząc ciągle utrzymujący się trend inwestowania nadwyżek finansowych w różnego rodzaju nieruchomości i wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu inwestorów stworzyliśmy wydarzenie, które umożliwi zaprezentowanie pełnej oferty nieruchomości pod inwestycje. To wydarzenie dla wszystkich, którzy dysponując wolnymi środkami finansowymi pragną je bezpiecznie ulokować w ekskluzywnych nieruchomościach w Polsce i na świecie.

Targi będą poświęcone są szerokiej prezentacji wszystkich typów nieruchomości inwestycyjnych: condohoteli, apart hoteli, domków całorocznych, mikroapartamentów, gruntów itp.

Do tej pory z sukcesem odbyły się 2 edycje eventu, gromadząc blisko 60 wystawców i tysiące zwiedzających- osób poszukujących nieruchomości inwestycyjnych.

Targi INRE połączone są z targami klasycznych mieszkań, ale część inwestycyjna jest odrębną strefą, w której osoby szukające nieruchomości dla siebie lub pod wynajem będą mogły odbyć dosłownie podróż dookoła świata. W części inwestycyjnej najliczniej reprezentowane są kierunki, które już dziś cieszą się popularnością wśród Polaków, czyli Hiszpania czy Cypr. Ale pojawiają się też egzotyczne kierunki jak m.in. nieruchomości z Dominikany, Meksyku, Zanzibaru, Czarnogóry, Albanii  czy Turcji.

Nie zabraknie też ofert z Polski.

 

Investment Real Estate Exhibition 2024

16-17 marca 2024, Międzynarodowe Targi Poznańskie

>> Bilety