Kosmiczna podróż w sercu Poznania

Podziel się

Pierwsza w Polsce multimedialna wystawa pod tyt. „Copernicus Stacja Kosmiczna” startuje 21.09 w Iglicy na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Na zwiedzających czekają niezapomniane wrażenia edukacyjne i artystyczne!

Unikalne przedsięwzięcie

21 września 2024 zaplanowany został start przełomowej wystawy multimedialnej, która przenosi odbiorcę do świata kosmosu pełnego pytań i fascynujących odpowiedzi, oferując niezapomniane doświadczenia, które inspirują i edukują. Wystawa „Copernicus Stacja Kosmiczna” to zupełnie nowa jakość na mapie Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki autorskiej technologii Virtual Art Senses, uczestnicy będą mieli okazję przenieść się do świata, gdzie granica między rzeczywistością a wirtualnością jest niemal niewidoczna. Interaktywne instalacje, hologramy i projekcje tworzą immersyjną przestrzeń, która zaskoczy i zainspiruje zarówno dzieci, jak i dorosłych. Dzięki zaawansowanej technologii oraz projekcji na powierzchniach o łącznej powierzchni 600m2, w połączeniu z doskonałym dźwiękiem, organizatorzy oferują gościom doświadczenia wykraczające poza naszą wyobraźnię.

CO, GDZIE, KIEDY? BILETY KLIENCI INDYWIDUALNI GRUPY ZORGANIZOWANE

Edukacja i zabawa dla każdego

Wystawa jest skierowana do szerokiego grona odbiorców, od dzieci w wieku 5 lat, po młodzież i dorosłych. Dzięki interaktywnym elementom edukacyjnym, każda wizyta staje się nie tylko wyjątkową przygodą, ale także cenną lekcją. Wystawę zaprojektowano z myślą o angażowaniu wszystkich zmysłów, co czyni je idealnym miejscem dla szkół, rodzin oraz pasjonatów nowych technologii i sztuki. Jakie korzyści edukacyjne oferuje udział w wystawie? Młodzi ludzie rozwijają nowe pasje, umiejętności techniczne, społeczne, ekologiczne oraz wiedzę geograficzną i biologiczną, co wspiera ich wszechstronny rozwój.

Dużo atrakcji podczas zwiedzania wystawy

Wystawa oferuje szereg unikalnych atrakcji i stref edukacyjnych. Na "Stacji Kosmicznej Copernicus" uczestnicy będą mogli wziąć udział w czterech pokazach multimedialnych:

  • układ słoneczny
  • start promu kosmicznego
  • narodziny gwiazdy
  • deszcz meteorytów

Dodatkowo, dostępne będą interaktywne atrakcje przestrzenne, które swoimi kosmicznymi ciekawostkami wciągną zarówno młodszych, jak i starszych gości:

  • strefa obcego – przestrzeń, w której można zobaczyć, usłyszeć i dotknąć obcego
  • wnętrze meteorytu - wyjątkowe przeżycie dla tych, którzy chcą poczuć moc i blask meteorytu
  • kosmiczny glut - kilkudziesięciometrowe pozaziemskie znalezisko, które może być eksplorowane przez istoty ludzkie w każdym wieku

Wystawa oferuje także strefę chillout, przestrzeń gastronomiczną, sklepik edukacyjny, salę na przyjęcia oraz przestrzeń do przeprowadzenia zajęć edukacyjnych i warsztatów. To idealne miejsce na zorganizowanie kreatywnych wydarzeń, które łączą zaawansowane technologie z edukacją i zabawą.

Warto rezerwować bilet już teraz

Pierwsza taka wystawa w Polsce oferuje coś, czego jeszcze nie było– interaktywne projekcje i sensoryczne doznania, które przenoszą odbiorcę w sam środek kosmicznych przygód. Ze względu na duże zainteresowanie i wyjątkowość wydarzenia, bilety mogą szybko się wyprzedać. Warto zapewnić sobie miejsce już teraz wchodząc na stronę: tobilet.pl i rezerwując bilet.