Weekendowa moc atrakcji na Jarmarku Świątecznym na Targach

Podziel się

Dyskoteka na lodowisku, przedstawienie teatralne dla dzieci, występy muzyczne w tym Grzegorza Hyżego, a do tego stałe atrakcje – tak zapowiada się najbliższy weekend na Jarmarku Świątecznym na Targach. To będą trzy dni pełne wyjątkowych chwil dla małych i dużych.

Weekend zaczniemy tanecznie. W piątkowy wieczór o godzinie 19:30 startuje dyskoteka na lodowisku. To propozycja tym bardziej atrakcyjna, że ślizgawka na Targach jest jedyną w Poznaniu pod gołym niebem. W klimatycznej scenerii i przy wspaniałej iluminacji będzie można pobawić się w rytm nie tylko świątecznych przebojów.

W sobotnie południe propozycja, która zadowoli szczególnie rodziny z dziećmi. Na scenie pojawi się fenomenalny Teatr Fuzja z przedstawieniem „Świat według Cioci Jadzi”. Zapraszamy też rodziców z najmłodszymi dziećmi na bezpłatne warsztaty plastyczno-sensoryczne organizowane przez działający na terenie Targów żłobek Tygryskowa Chatka. W programie m.in. zabawa w ciepłym śniegu, tworzenie kolorowych ozdób choinkowych i wiele innych twórczych aktywności.

Po południu na scenie odbędą się dwa koncerty – o 15:00 Madame Afair w ramach konkursu „Muzyka na Jarmarku”, a o 18:00 zespołu Future Folk. Ponadto ekipa Szlachetnej Paczki będzie zachęcała wszystkich do przyłączenia się do akcji. A w Strefie Enea do późnego wieczora prowadzone będą warsztaty z pakowania prezentów oraz dekorowania pierniczków. Będzie też warsztat niespodzianka – ten o godzinie 16:00.

 

 

Niedzielne występy na scenie o 13:00 otworzy w ramach swoich cyklicznych koncertów Wujek Ogórek. Kolejna propozycja dla najmłodszych to spotkanie z Mikołajką Florką pełne animacji dla dzieci – rozpocznie się o 14:30. A kiedy już zapadnie zmrok, o godzinie 17:00 na scenie pojawi się Grzegorz Hyży. Jednocześnie, przez całe popołudnie i wieczór prowadzone będą warsztaty z pakowania prezentów i dekorowania pierniczków.

Szczegółowy program wydarzeń znaleźć można na stronie jarmark.poznan.pl

Jarmark Świąteczny na Targach to przeszło 90 stoisk z regionalnymi smakołykami, świątecznym grzańcem i rękodziełem, jedyne lodowisko pod chmurką w Poznaniu, najwyższe Młyńskie Koło, domek Świętego Mikołaja, autodrom, najwyższa w Poznaniu choinka, a w weekendy koncerty
z muzyką na żywo. Zachęcamy do odwiedzania Jarmarku aż do 22 grudnia.