Znajdź sobie HOBBY!

Podziel się

W połowie listopada w pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Targów Hobby. To idealne miejsce, by spotkać się w gronie hobbystów i odkryć swoją pasję.

 

 

Podczas wydarzenia swoje oferty zaprezentują marki skierowane m.in. do modelarzy,  graczy – zarówno początkujących jak i geeków, miłośników rajdów samochodów RC, osób zainteresowanych szyciem i tańcem, czy fanów klocków LEGO.

Targi HOBBY to przede wszystkim ciekawe atrakcje – pokazy, turnieje, wystawy i wszystko to, co angażuje zwiedzających i pozwala im na bezpośrednie obcowanie z przeróżnymi pasjami. Na ekspozycji znajdziecie m.in. znane już z poprzednich edycji atrakcje, jak tor dla samochodów RC, makiety kolejek i prezentacje indywidualnych modelarzy czy strefy gier planszowych, LEGO, sportu, tańca czy szycia.

 

 

3000 modeli aut na stoisku Motoshowminiatura

o roku ekspozycja Forum Motoshowminiatura jest coraz większa. Tym razem zostaną pokazane modele samochodów w różnych skalach: od skali „N” czyli 1:160, poprzez skalę „H0” - 1:87, 1:64, 1:58, ukochaną przez kolekcjonerów skalę „0” - 1:43, 1:32 do coraz popularniejszych skal 1:24 i 1:18 a nawet 1:12 oraz 1:8. Przewidujemy, że na stoisku zobaczyć będzie można 3000 modeli!

Tegoroczną nowością będzie makieta modułowa z poruszającymi się modelami samochodów w skali 1:87!

Na stoisku będzie można porozmawiać z wystawcami i otrzymać odpowiedzi na większość pytań związanych z kolekcjonowaniem modeli i modelarstwem. Będzie również możliwość zakupu niektórych eksponatów, a także narzędzi i akcesoriów dla modelarzy.

 

Co mają wspólnego IGLICA z Paryżem, a targowy Plac Marka z Wenecją?
Kolejna odsłona wycieczek z cyklu „Śladami targowej architektury” odbędzie się w sobotę, 18 listopada, w godzinach 12.00-13.00 w ramach targów HOBBY.
Spacer poprowadzi poznański przewodnik Maciej Kaczmarek.
Termin: sobota, 18 listopada, godz.12.000,
Zbiórka przed Holem Wschodnim
Przewidywany czas trwania: 60 minut

Targi Hobby

18-19 listopada 2023

>>Bilety<<

www.targihobby.pl

 

Przyjeżdżasz samochodem?

Zaparkuj wygodnie na parking podziemnym PWK: Informacje o parkingu

Do zobaczenia 18-19 listopada!