Forum Kosmetyki beautyVISION

beautyVISION 2020

12-13.09.2020, Poznań

ZMIANA TERMINU TARGÓW

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury podjęliśmy decyzję o przełożeniu targów na termin 27-28 czerwca br.

Decyzję tą podjęliśmy w toku konsultacji z naszymi wystawcami i partnerami, w pełni rozumiejąc obecną sytuację biznesową i dodatkowo mając na względzie zmodyfikowany kalendarz europejskich wydarzeń branżowych. Nie była to decyzja łatwa, gdyż od wielu miesięcy wspólnie z partnerami, cały nasz zespół ciężko pracował na sukces tego wydarzenia. Jesteśmy jednak przekonani, że dodatkowy czas dzielący nas od wydarzenia wykorzystamy do zorganizowania jeszcze atrakcyjniejszej oraz wartościowej artystycznie i biznesowo imprezy. 

Jednocześnie pragniemy poinformować, że zakupione przez Państwa bilety wstępu i inne dokumenty będą miały ważność w nowym terminie. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy info@tobilet.pl

 Zespół Projektowy Targów Targi Look oraz Beauty Vision

------------------------------

Na targach kosmetycznych beautyVISION poznasz światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Podczas naszych konferencji najlepsi specjaliści z kraju przekażą wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić innowacje do Twojego salonu.

W programie targów beautyVISION znajdziecie: Kongres Kosmetyczny, Kongres Podologiczny, Mistrzostwa Nails Olympic International, Only Nails, Plebiscyt MISTRZOWIE URODY, MASTER OF BEAUTY – Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, Międzynarodowe Mistrzostwa PMU (makijaż permanentny), Lash&Brow Championship, wykłady w Speaker’s Corner oraz spotkanie blogerów kosmetycznych – Blog Beauty Day.

Równocześnie z targami beautyVISION odbywa się forum fryzjerstwa LOOK. Do zwiedzania dwóch imprez targowych upoważnia jeden bilet wstępu.

Zapraszamy na najbliższą edycję: 27-28 czerwca 2020 roku!

;