MODERNLOG 2020

Targi Logistyki Magazynowania i Transportu MODERNLOG

03-06.11.2020, Poznań

Weź udział w najważniejszych targach branży logistycznej w Polsce!

MODERNLOG to wyjątkowe wydarzenie, dające możliwość nie tylko prezentacji oferty i nowych produktów szerszej publiczności, ale także przeprowadzenia rozmów biznesowych w międzynarodowym gronie.

Nowoczesność, otwartość na zmiany, innowacyjne podejście do logistyki – to wyróżniki targów MODERNLOG organizowanych od 3 do 6 listopada na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Ekspozycja obejmuje: magazyn przyszłości, nowoczesne systemy transportu, e-commerce i omnichannel oraz budownictwo magazynowo-produkcyjne. Nie zabraknie na nich także prezentacji rozwiązań wpisujących się w ideę logistyki 4.0, zakładającej automatyzację procesów, samokontrolę i możliwość szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków!

Twórz z nami przyszłość branży logistycznej, magazynowej i transportowej w Polsce, uczestnicząc w kolejnej edycji targów MODERNLOG.

MODERNLOG organizowany jest w towarzystwie bloku targów ITM Industry Europe, prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także Forum Odlewnicze Focast, 3D Solutions – targi druku i skanu 3D oraz Subcontracting.

Podczas ostatniej edycji bloku targów ITM Industry Europe (w tym Modernlog) swoją flagową ofertę zaprezentowało blisko 1000 wystawców z kraju i z zagranicy. Efektownie zaaranżowane stoiska zajęły aż 26.500 m2. Ekspozycja nowoczesnych maszyn, robotów i specjalistycznych urządzeń przyciągnęła do Poznania 18.573 zwiedzających profesjonalistów.