Bilety - najważniejsze informacje

Podziel się

CENY BILETÓW i zasady wstępu

Szczegółowe informacje m.in. o zasadach wstępu, cenach biletów i czynnych holach wejściowych dla poszczególnych targów znajdą Państwo na stronach internetowych konkretnych targów w zakładce „Informacje dla zwiedzających”, "Kup Bilet”.

Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały całą gamę biletów, aby jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb.

Rodzaje biletów:

  • Elektroniczny dla targów o charakterze biznesowych do zakupu poprzez strony internetowe wybranych wydarzeń, dla targów o charakterze konsumenckim bilety są dostępne przez naszą bileterię www.tobilet.pl
  • Zakupiony w kasie – kasy są dostępne w okresie trwania targów w czynnych podczas targów holach wejściowych, sprzedaż w kasach jest prowadzona jeśli bilety nie zostały wyprzedane w sprzedaży on-line

Ulgowe:

  • Dla Profesjonalnych Zwiedzających po rejestracji – dla profesjonalistów z wybranych branż, określanych odrębnie dla każdych targów
  • Studenckie – dla studentów wybranych kierunków, określanych odrębnie dla wybranych targów, na podstawie ważnej legitymacji studenckiej
  • Grupowe – dla grup zorganizowanych (np. szkolnych), bilety dostępne dla wybranych wydarzeń
  • Rodzinne – dla rodzin z dziećmi do 13 roku życia, min. 3 osoby ze sobą spokrewnione w tym min. jedno dziecko do 13 roku życia, bilety dostępne dla wybranych wydarzeń

Czasowe:

  • Jednorazowy – umożliwiający tylko jednorazowe wejście na teren ekspozycji
  • Wielokrotny – umożliwiający wielokrotne wejście w trakcie wszystkich dni trwania danych targów
  • Bilet roczny - >>>KLIKNIJ<<<

Z dodatkowymi uprawnieniami:

Bilety z wjazdem na teren targów – bilet uprawnia do wejścia i wjazdu na teren wydarzenia, do zakupu on-line lub na bramach wjazdowych, bilety dostępne dla wybranych wydarzeń, ilość biletów limitowana

Faktury za bilety zakupione w kasie na terenie wydarzenia

Fakturę w trakcie targów można otrzymać w Biurach Targów na terenie wydarzenia u kasjera.

Po targach - drogą mailową na podstawie wypełnionego formularza wraz z załączonym paragonem pozostawionego u Kierownika Holu w czynnym holu wejściowym w godzinach otwarcia wydarzenia.

Faktury za bilety elektroniczne

Zakupione przez serwis www.tobilet.pl można zamówić przy zakupie biletu lub po zakupie biletu wysyłając informacje na adres info@tobilet.pl

Fakturę za bilety zakupione w punktach sprzedaży bezpośredniej lub on-line, prowadzonej przez podmioty, którym Grupa MTP zleciła sprzedaż biletów na targi / wydarzenia, można otrzymać tylko bezpośrednio od tych podmiotów w sposób i na warunkach przez nie ustalonych.

FAQ

Do kiedy trzeba kupić bilety, żeby się nie skończyły?

Bilety na targi nie są zazwyczaj limitowane. Wyjątek stanowią limitowane elektroniczne bilety wstępu z wjazdem, bilety na wydarzenia z numerowanymi miejscami, bilety na wydarzenia o charakterze imprezy masowej lub bilety na wydarzenia w ograniczonej przestrzeni, które są często dostępne tylko w przedsprzedaży. Zatem warto się spieszyć.

Jakie są ograniczenia zakupu biletów?

MTP organizują zarówno ściśle branżowe targi, skierowane wyłącznie do zamkniętej grupy odbiorców, jak i targi, na które wstęp mają zarówno profesjonaliści jak i publiczność.

Wówczas zazwyczaj pierwsze dwa dni są dedykowane specjalistom – wtedy cena biletów dla osób spoza branży jest dosyć wysoka. Natomiast w ostatnie dwa dni zapraszamy szkoły i szeroką publiczność. Przygotowujemy też targi, które mogą zainteresować każdego i zapraszamy na nie całe rodziny.

Szczegółowe informacje o charakterze danych targów, dniach dla szerokiej publiczności i cenach biletów znajdą Państwo na stronach poszczególnych targów, na stronach dla zwiedzających, w zakładce „Zasady wstępu" czy „Informacje dla zwiedzających” .

Kupiłem jednorazowy bilet, wszedłem na targi, a chciałbym na chwilę wyjść do miasta. Czy wejdę ponownie na ten sam bilet?

Nie. Bilet jednorazowy umożliwia tylko jednorazowe wejście i wyjście z terenu targów. Radzimy dobrze zaplanować pobyt na terenie i zabrać wszelkie potrzebne materiały ze sobą lub od razu kupić bilet wielokrotny umożliwiający wielokrotny wstęp na teren targów. Podczas niektórych targów w sprzedaży dostępne są również bilety całodzienne.

Chciałbym zakupić bilety dla profesjonalistów dla kilku osób z naszej firmy i uzyskać zbiorczą fakturę. Czy dla każdej osoby muszę wypełniać osobno ankietę?

Polecamy zakup biletów przez serwis ww.tobilet.pl. Bilety są zazwyczaj tańsze niż w kasie, można raz wypełnić ankietę dotyczącą firmy a później dopisywać kolejnych pracowników. Za bilety zapłacą Państwo przelewem, wydrukowane bilety przekażą Państwo pracownikom jeszcze przed wyjazdem, a zbiorczą fakturę zamówią Państwo również w serwisie.

Jeśli zakupu biletu chcą Państwo dokonać na miejscu wówczas dla każdej z osób należy wypełnić ankietę, która upoważnia do zakupu biletów w kasie. Fakturę otrzymają Państwo na podstawie paragonu. Kasy i ankiety rejestracyjne dostępne są we wszystkich holach wejściowych czynnych podczas danych targów.