Zarząd i dyrekcja

Podziel się

Członkowie Zarządu oraz dyrekcja to osoby o bogatym doświadczeniu, ugruntowanej merytorycznej wiedzy i rozległej, praktycznej znajomości branży. Wszyscy Członkowie Zarządu współpracują ze sobą od lat, co ułatwia efektywne kierowanie firmą na co dzień.

Tomasz Kobierski

PREZES ZARZĄDU

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz studiów menedżerskich Advanced Management Program w IESE Business School w Barcelonie. Od początku swojej kariery zawodowej (od 1998 roku) jest związany z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. Pełnił funkcję dyrektora Międzynarodowe Targi Wyrobów Spożywczych POLAGRA FOOD, Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA i Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, następnie objął stanowisko dyrektora grupy produktów sektora rolno-spożywczego i drzewnego. Od 2007 roku zasiada w Zarządzie Grupy MTP, w roli wiceprezesa, od 2020 roku – w roli prezesa zarządu. Tomasz Kobierski jest także przewodniczącym komitetu organizacyjnego największych w Polsce zawodów konnych Cavaliada Tour. Zasiada w Zarządzie Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna Droma. W latach  2017-2020 zasiadał w prestiżowej Radzie Dyrektorów UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego, a od roku 2022 jest Prezesem Stowarzyszenia CENTREX oraz Prezesem Rady Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

tel. +48 61 869 25 93 e-mail. sekretariaty

Elżbieta Roeske

WICEPREZES ZARZĄDU

Elżbieta Roeske jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, gdzie ukończyła studia w zakresie zarządzania i marketingu. Z Grupą MTP jest związana od 1995 roku. W tym czasie piastowała funkcje polegające na zarządzaniu i organizacji imprez targowych, od 2007 roku jako Dyrektor Grupy Produktów sprawowała pieczę menadżerską nad realizacją kilkunastu imprez targowych, a od 2011 roku również nad działalnością Poznań Congress Center. Od 2018 roku zasiada w zarządzie Grupy MTP, na stanowisku wiceprezes ds. centrum wystawienniczo-kongresowego. Od wielu lat współpracuje z Polską Izbą Przemysłu Targowego jako ekspert ds. targów. W styczniu 2022 roku objęła stanowisko Vice President Technical Affairs w EMECA (European Major Exhibition Centres Association). Wcześniej pełniła funkcję Vice President EU Relations.

tel. +48 61 869 22 97 e-mail. sekretariaty

Filip Bittner

WICEPREZES ZARZĄDU

Filip Bittner jest absolwentem Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku neofilologia oraz Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu. Wykształcenie menadżerskie oraz kompetencje zarządzania finansami i tworzenia strategii sprzedaży zdobywał w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Z Grupą MTP związany jest od 2007 roku. Stanowisko Dyrektora Grupy Produktów Międzynarodowych Targów Poznańskich pełnił od 2010 roku. Kierował znanymi i cenionymi projektami, takimi jak: Budma, Poznań Game Arena, Motor Show, Polagra Food / Tech / Gastro, Gardenia. Jako członek Rady Nadzorczej Targów Lublin S.A. nadzorował działalność spółki we wszystkich jej dziedzinach. Od 2019 roku pełnił również funkcję prezesa zarządu Spółki Nowy Adres S.A.

tel. +48 61 869 29 84 e-mail. sekretariaty

Dyrekcja